آرنج بند طبی(با قبلیت تنظیم فشار)پاک سمن

آرنج بند طبی(با قبلیت تنظیم فشار)پاک سمن

آرنج بند طبی (با قابلیت تنظیم فشار)  آرنج منشا بسیاری از عضلات ساعد است. تاندون اکثر عضلات ساعد به سمت داخلی و یا خارجی آرنج میچسبند . عضلات اکستانسور یا بازکننده ساعد به قسمت خارجی و عضلات خم کننده یا فلکسور ساعد به سطح داخلی آرنج اتصال میابند. گاهی اوقات تاندون این عضلات در محل […]
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

آرنج بند طبی (با قابلیت تنظیم فشار) 

آرنج منشا بسیاری از عضلات ساعد است. تاندون اکثر عضلات ساعد به سمت داخلی و یا خارجی آرنج میچسبند . عضلات اکستانسور یا بازکننده ساعد به قسمت خارجی و عضلات خم کننده یا فلکسور ساعد به سطح داخلی آرنج اتصال میابند. گاهی اوقات تاندون این عضلات در محل اتصال به استخوان های آرنج دردناک میشود منشا درد آرنج میتواند خود مفصل و یا بافت های اطراف آن باشد .

ساییدگی و آرتروز آرنج میتواند از علل دردهای مزمن آن باشد . بدجوش خوردن شکستگی های آرنج و یا آسیب مزمن بافت های آن بدنبال ضربات وارده میتواند در دراز مدت موجب ساییدگی و آرتروز آرنج شود .

آرنج بند طبی (با قابلیت تنظیم فشار)  یکی از ارنج بند هایی است که با طراحی فوق العاده خود میتواند با حفظ گرما باعث کاعش توروم و درد شود همچنین با ایجاد حالت تثبیت مفصل ارنج از تکان های اضافی  و حرکتان های اضافی ان کاسته و از اسیب دیدگی بیشتر ان جلوگیری کند.

یکی از خاصیت های فوق العاده این ارنج بند  کمک به گردش خون در این ناحیه است.

آرنج بند طبی با قابلیت تنظیم فشار تنها ارنج بندی است که با داشتن کش های فراوان با کیفیت فوق العاده بالا باعث حفظ حالت ارتجاعی ارنج میشود که این کار کمک می کند که فشار کمتری به مفصل ارنج بیاید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید