آویز دست شانه ای با بازوبند الحاقی پاکسمن

آویز دست شانه ای با بازوبند الحاقی پاکسمن

آویز دست شانه ای با بازو بند الحاقی شانه ها که محل اتصال بازوها به ستون بدن هستند، بیشترین حرکت را در بین مفاصل بدن دارند. این سطح بالای حرکت می تواند باعث ناپایداری نسبی مفاصل شانه شود. شانه درد اغلب در نتیجه یک بیماری یا آسیب دیدگی ایجاد می شود که می تواند بر […]
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

آویز دست شانه ای با بازو بند الحاقی

شانه ها که محل اتصال بازوها به ستون بدن هستند، بیشترین حرکت را در بین مفاصل بدن دارند. این سطح بالای حرکت می تواند باعث ناپایداری نسبی مفاصل شانه شود. شانه درد اغلب در نتیجه یک بیماری یا آسیب دیدگی ایجاد می شود که می تواند بر ساختارهای مفصل شانه شامل تاندون ها، رباط ها، عضلات، و استخوان ها تاثیر گذارد. البته در برخی موارد درد های گردن منجر به بروز درد شانه می شود که با درمان گردن درد، می توان به بهبود درد شانه کمک کرد.

اویز دست شانه ای با بازو بند الحاقی یکی از اویز هایی است که در درد شانه بعد از عمل جراحی به شما یاری رساند .

موارد استفاده از اویز دست شانه ای با بازو بند الحاقی عبارتند از:بی حرکت کردن و ثابت نگه داشتن بافت اسیب دیده از جمله استخوان و بافت نرم اطراف بعد از عمل جراحی، تقسیم وزن و بار دستهای بی حرکت و فلج،در رفتگی ها و نیمه در رفتگی های شانه.

اویز دست شانه ای با بازو بند الحاقی قابل استفاده برای هر دو دست میباشد همچنین با خاصیت داشتن تنظیم ارتفاع راحتی را برای بیمار به همراه دارد.

 اویز دست شانه ای با بازو بند الحاقی با دارا بودن پد های شانه ای مانع از اذیت شدن بیمار میشوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید