آویز دست گردنی پاکسمن

آویز دست گردنی پاکسمن

اویز دست گردنی دردهای ناحیه شانه و کتف بسیار شایع بوده و دومین یا سومین شکایت بیماران در بین شکایت‏های اسکلتی-استخوانی را تشکیل می‏دهند. این دردها علل بسیار متفاوتی دارند که راه تشخیص و درمان هر کدام از آن‏ها با دیگری متفاوت است. تشخیص صحیح و درمان آن‏ها بر عهده پزشک معالج است، چند علل […]
تومان 149000
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

اویز دست گردنی

دردهای ناحیه شانه و کتف بسیار شایع بوده و دومین یا سومین شکایت بیماران در بین شکایت‏های اسکلتی-استخوانی را تشکیل می‏دهند. این دردها علل بسیار متفاوتی دارند که راه تشخیص و درمان هر کدام از آن‏ها با دیگری متفاوت است. تشخیص صحیح و درمان آن‏ها بر عهده پزشک معالج است، چند علل متفاوت عبارتند از :

پارگی‏های تاندون روتاتور کاف،شانه منجمد،سندروم درد میوفاشیال، آرتروز شانه و … این مشکلات اغلب در اثر فشار و یا ضربات وارد میشود که اغلب منجرب  به عمل جراحی میشود.بعد از عمل جراحی کتف و بازوی شما نیازمند حمایت میباشد  که شما میتوانید با استفاده از اویز دست گردنی این کار را انجام دهید.

اویز دست گردنی به گونه ای طراحی شده است که وزن دست کچ گرفته را  بین دوشانه تقسیم کرده و کمتر فشاری را به شما می اورد.

اویز دست گردنی ارنج شما را در حالت خم  یعنی حالی که نیازمند است تا محل اسیب دیده یا جراحی شده  درست جوش بخورد قرار میدهد و روند بهبودی را تسریع میکند.

یکی دیگر از موارد استفاده اویز دست گردنی که بسیار کار امد است برای افراد فلج است که وزن دست را تقسیم کرده و سنگینی دست را کمتر میکند.

اویز دست گردنی دارای طراحی منحصر به فردی است  به گونه ای طراحی شده که داری پد هایی بر روی شانه است که برای راحتی بیمار قرار داده شده همچنین با داستن سگک میتوان ارتفاع دست را تنظیم کرد .

اویز دست گردنی مناسب برای هر دو دست میباشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید