آپتامیل پپتی جونیور شیر خشک

آپتامیل پپتی جونیور شیر خشک

نوع محصول پودر سایز۴۰۰ گرم کد بهداشتی۳۰۷۰۰۹۱۱۱۱۴۶ جنسیت مصرف عمومی گروه شیر خشک ضد آلرژی نوع محفظه قوطی فلزی کشور سازنده ایران شرکت سازنده:نوتریشیا
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”آپتامیل پپتی جونیور شیر خشک  چیست ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”در مورد شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور چه میدانید؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”عوارض شیر خشک پپتی جونیور چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور خارجی:✅ خرید بهترین شیرخشک خارجی و ایرانی از فروشگاه اینترنتی فردامارکت به صورت آنلاین به صورت ۲۴ ساعته.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

قیمت شیرخشک

آپتامیل پپتی جونیور شیر خشک

آپتامیل پپتی جونیور شیر خشک : با توجه به اینکه برخی از کودکان از همان بدو تولد دچار حساسیت هستند باید از شیرخشک های مخصوصی استفاده کنند . شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور نمونه ای از بهترین شیرخشک ها می باشد ، برای کودکانی که دچار حساسیت هستند . در این مطلب می خواهیم شما را بیشتر با این نوع شیرخشک آشنا کنیم و تا جایی که می توانیم پاسخ برخی از سوالات شما را بدهیم .

در مورد شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور

برخی از کودکان به شیر گاو آلرژی دارند به همین دلیل توصیه می شود از این نوع شیرخشک استفاده کنند . این شیرخشک جزئی از محصولات تولید شده برند آپتامیل می باشد و جزء بهترین هاست . اگر می خواهید تغذیه مناسبی برای کودک خود استفاده کنید و انرژی ضروری کودک خود را در طول روز تامین کنید بهتر است از این شیرخشک آپتامیل پپتی جونیور استفاده کنید .

همیشه برای این که بخواهید برای کودک خود شیر آماده کنید ، سعی کنید به همان مقداری که مصرف خواهد کرد درست کنید و اضافه تر درست نکنید که مجبور باشید آن را نگه دارید چرا که ممکن است بر اثر دمای هوا فاسد شود و حتی خاصیت خود را از دست بدهد . سعی کنید حداقل ۴ پیمانه برای مصرف در هر بار استفاده کنید .

سعی کنید این شیرخشک را برای کودک خود بعد از تجویز پزشک خریداری کنید . شما می توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از داروخانه آنلاین فردامارکت نیز خریداری کنید . شیرخشک آپتامیل پپتی دارای تمام ویژگی هایی می باشد که برای تقویت یک کودک لازم است . بو ، مزه و طعم این شیرخشک با سایر شیرخشک ها متفاوت می باشد .

کودکانی که تازه متولد شده اند و به شیر مادر خود حتی حساس هستند می توانند از این شیرخشک تا ۶ ماهگی استفاده کنند و هیچ ضرری برای کودک شما نخواهد داشت .

عوارض شیر خشک پپتی جونیور

برخی از کودکان به دلیل این که از همان کودکی دچار حساسیت و آلرژی هستند ، ممکن است با استفاده از این نوع شیرخشک ها حساسیت و آلرژی آن ها افزایش پیدا کند و بد تر شود . اغلب شیرخشک ها باعث یبوست خواهد شد که برای کودک می تواند خیلی زجر آور باشد و در دفع مواد دچار مشکل شود .

استفاده از این شیرخشک ها در صورتی که کودک شما دچار حساسیت باشد ، باعث دل درد شدید ، خارش بدن و صورت و همچنین ایجاد کهیر در بدن کودک خواهد شد . و گاها ممکن است بدن کودک شما در بریزد که برای درمان فقط باید میزان مصرف شیرخشک را تا حدودی که می توانید کاهش و در نهایت قطع کنید و شیرخشک جدیدی را جایگزین کنید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید