استیک ضد تعریق زنانه کوتن درای رکسونا

برند رکسونا حجم ۴۰ml رایحه  شماره پروانه بهداشتی ۳۶۹۸۷۵۱۲ ماندگاری ۴۸ ساعت مناسب برای خانم ها
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

استیک ضد تعریق زنانه کوتن درای رکسونا

بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید.
دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد تعریق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری کنند. برای شروع باید بدانید که ضد عرق ها به وسیله ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می بندند اما دئودرانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می شوند

کمپانی رکسونا محصول بسیار خوبی را با نام مام استیک ضد تعریق زنانه ۴۸ ساعته cotton dry رکسونا را تولید و روانه بازار کرد.تا خانم های باسلیقه با استفاده از مام استیک cotton dry رکسونا همیشه احساس رضایت و زیبایی خاصی را با خود به همراه داشته باشند. مام استیک کوتن دری به صورت صابونی است و بدون اینکه اثری روی لباس شما داشته باشد از انتشار بوی نامطبوع بدنتان جلوگیری می‌کند و به اعتماد نفس شما می‌افزاید. علاوه بر همه این خواص عالی در از بین بردن بوی نا مطبوع بدن مام استیک cotton dry رکسونا به خاطر بافت صابونیش می‌تواند بدن شما را در برابر عارضه عرق سوختگی هم محافظت کند و به ترمی پارچه‌های ابریشمی از بدن شما محافظت نماید.

ویژگی ها:

ماندگاری ۴۸ ساعته
مناسب برای خانم ها
فاقد الکل
خوشبو کننده بدن

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید