اسپری بدن ضد حشره سی گل سری Heal-Pro حجم ۱۰۰ میلی لیتر

اسپری بدن ضد حشره سی گل سری Heal-Pro حجم ۱۰۰ میلی لیتر

حجم: ۱۰۰ میلی لیتر کشور مبدا برند: ایران شماره مجوز وزارت بهداشت: ۵۶/۱۷۷۵۷
تومان 31000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

درباره محصول :

دفع حشرات به استفاده از موادی گفته می‌شود که با اعمال بر روی پوست بدن، لباس یا سایر سطوح موجب فراری دادن حشرات (یا به‌طور کلی بندپایان) می‌شوند. این روش‌ها با فراری دادن پشه، مگس، کک و کنه به‌طور مستقیم باعث کنترل بیماری‌هایی که این حشرات ناقلشان هستند می‌گردد
دفع حشرات از محیط خانه و رهایی از شر پشه های مزاحم که شب ها به سراغمان می آیند کار دشواریست. محصولات متعددی نیز برای خلاصی از این موجودات ازار دهنده وجود دارد که یکی از آن ها اسپری دفع حشرات سی گل میباشد. اسپری دافع حشرات سی گل محصولی، با ماندگاری طولانی و موثر جهت جلوگیری از گزش حشرات و انواع زنبور می باشد. اسپری دافع حشرات سی گل حاوی عصاره طبیعی چریش واسید آمبنه بتاآلانین بوده و برای تمامی نواحی پوست قابل استفاده می باشد. ای محصول تا ۸ ساعت انواع حشرات را از سطح پوست دفع می نماید.

ترکیبات موثروعملکرد هرکدام :

چریش واسید آمینه بتاآلانین

فرآورده های چریش و مواد موثره متشکله آنها بسیار متنوع بوده و به روش های مختلف و تحت شرایط گوناگون عمل کرده و در بخش های مختلف چرخه زندگی ( تخم، لارو، شفیره، پوره و حشره بالغ ) و فیزیولوژی حشرات اثر می کنند، که برخی از آنها شامل اثر حشره کشی، اثر ضد تغذیه ای، ممانعت از رشد و یا تنظیم رشد، ممانعت از تخم ریزی، اثرات ضد هورمونی و ضد باروری، دخالت در سیستم عصبی- ترشحات غدد درون ریز، ممانعت از پوست اندازی و یا تاخیر در انجام آن، ممانعت از خروج لاروها از تخم، ایجاد لاروهای دایمی، ایجاد صفات حدواسط لاروی- شفیره ای، شفیره ای- پوره ای، پوره ای- بالغ و شفیره ای- بالغ، فلج کردن حشرات بالغ و … می باشد.

در نتیجه غیر محتمل به نظر می رسد که حشرات بتوانند نسبت به این ترکیبات مقاومت ژنتیکی پیدا بکنند و اگر هم مقاومتی نسبت به این ترکیبات پیدا بکنند، به سرعت پیدایش مقاومت در برابر حشره کش های مصنوعی نخواهد بود و آزمایش های متعدد، تاکنون قادر به تشخیص هیچ گونه اثری از پیدایش مقاومت نسبت به این مواد نبوده اند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید