اسپری تاخیری


خرید اسپری تاخیری قوی

خرید اسپری تاخیری قوی : داروخانه اینترنتی فردامارکت، ارائه دهنده محصولات بهداشتی مراقبت جنسی، با مناسبترین قیمت. شما عزیزان می توانید انواع اسپری تاخیری را خریداری کنید. اگر به دنبال بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده، خرید اسپری تاخیری قوی و خرید اسپری تاخیری از داروخانه هستید و همچنین اگر قصد خرید ژل تاخیری دارید و قیمت اسپری تاخیری برای شما مهم است به راحتی می توانید تمامی محصولات ما را مشاهده و خریداری کنید. برای خرید بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده، در فردامارکت میتوانید اکنون اقدام کنید.

بهترین و موثرترین راه برای افزایش زمان رابطه جنسی و جلوگیری از زود ارضایی، اسپری تاخیری است. داروخانه آنلاین فردامارکت؛ انواع اسپری تاخیری جدید؛ از جمله: لیدوکائین، پاورمن، سزار گلد، کله عقابی، ایگل، ایموشن، بوگان، پاورمن دلتا، پرومسنت، توت فرنگی و ویگا اصل. با ارسال سریع و ارزان عرضه می کند.

مزیت استفاده از اسپری تاخیری قوی

 • خرید اسپری تاخیری قوی سبب افزایش زمان رابطه جنسی می شود
 • خرید اسپری تاخیری قوی باعث ایجاد اعتماد به نفس در آقایان و حس رضایت بیشتر در خانم ها می شود.

اسپری تاخیری چیست؟

اسپری تاخیری، برای برطرف کردن مشکل زود انزالی در آقایان و افزایش مدت زمان رابطه جنسی استفاده می شود. به طور عمومی می توان گفت ریشه این بیماری استرس و اضطراب روزمره زندگی آقایان است، معمولا در اوایل زندگی مشترک آقایان با این مشکل روبرو خواهند شد، که یکی از راه های درمان این مشکل استفاده از «اسپری تاخیری» است.

اسپری تاخیری، برای ایجاد رابطه جنسی های کوتاه میتواند مهم و ضروری باشد، و باید بدانید که اثرات آن طولانی مدت نیست، اما پس از استفاده به سرعت اثر می کند.همچنین اسپری تاخیری 1ساعته و اسپری تاخیری 2 ساعته باعث می شود تا انزال شما را تا حد ممکن عقب بیاندازد تا رابطه طولانی تر و لذت بخش تری را تجربه کنید.

خرید اسپری تاخیری از داروخانه

خرید اسپری تاخیری از داروخانه با سریع ترین و بهترین عملکرد را در فروشگاه اینترنتی فردامارکت تهیه و استفاده کنید، ما قویترین اسپری های جنسی را برای شما مهیا کرده ایم و به راحتی می توانید اسپری مورد نظر خود را بررسی و انتخاب نمایید.

اسپری تاخیری از کجا بخریم

اگر به دنبال خرید بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده؛ با قیمت ارزان هستید، به راحتی در همین صفحه می توانید اسپری مورد نظر خود را مناسب با ویژگی هایش انتخاب و خریداری کنید، فروشگاه فردامارکت تضمین قیمت و اصالت محصول را به شما میدهد و با قیمت مناسب آن را در اختیار شما قرار می دهد.

فروش اینترنتی اسپری تاخیری

وب سایت فردامارکت با فروش انواع اسپری تاخیری؛ این امکان را برای شما فراهم کرده است که اگر با مشکل زود انزالی روبرو هستید، در منزل بنشینید، وارد وب سایت شوید و در این صفحه انواع اسپری های جنسی برای افزایش مدت زمان رابطه را به صورت اینترنتی خریداری و استفاده کنید.

اسپری تاخیری لیدوکائین

مشکل زودانزالی در آقایان بعداز ازدواج با گذشت چندسال بهتر می شود ولی برخی از افراد نمی توانند برای برطرف شدن این مشکل صبر کنند به همین خاطر متخصصین در پی درمان این مشکل می باشند یکی از اولین درمان ها استفاده از موادی برای کم کردن حساسیت آلت تناسلی مرد بود.معروف ترین ماده ای که در ژل و اسپری تاخیری به کار برده می شود لیدوکائین می باشد.

اسپری تاخیری لیدوکائین دارای 10 درصد لیدوکائین می باشد که مقدار زیادی برای بی حس کردن می باشد در واقع زمانی از اسپری لیدوکائین استفاده می شود که فردوضعیت حادی داشته باشد. اما ژل های تاخیری دارای 2 درصد لیدوکائین می باشند که بی حسی کمتری ایجاد می کند و در میل جنسی شخص تغییری ایجاد نمیکند. شما می توانید این محصولات را در سایت فردا مارکت خریداری نمایید.

معایب و عوارض اسپری تاخیری

یکی از معایب این محصولات بی حسی زیاد می باشد که اگر اسپری تاخیری قوی باشد یا بیش از حد استفاده شود حس شما کمتر می شود. مشکل دیگر این محصولات کم شدن لذت می باشد زیرا با طولانی شدن بیش از حد رابطه لذت کمتر خواهدشد.همچنین باعث می شود تا ماده بی حسی وارد بدن همسر شما بشود و مشکلات و بیماری های مختلفی را برای همسرتان بوجود بیاورد. محصولات بی حس کننده نمی‌توانند انزال زودرس مردان را درمان نمایند و برای هر بار رابطه جنسی باید از آنها استفاده کرد که هزینه زیادی دارد.

خرید بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده

داروخانه آنلاین و اینترنتی فردامارکت، این امکان را فراهم کرده است که اگر قصد استفاده از اسپری تاخیری دارید به راحتی می توانید بهترین مارک ها را به صورت آنلاین خرید و تهیه کنید. در زیر چند نمونه از ویژگی های بهترین اسپری تاخیری را معرفی میکنیم:

 • عدم حساسیت به اسپری تاخیری
 • اسپری تاخیری تقلبی نباشد و اورجینال باشد
 • اسپری تاخیری جدید باشد
 • اسپری تاخیری جیبی باشد
 • اسپری تاخیری خیلی قوی باشد و سریع عمل کند
 • اسپری تاخیری داروخانه ای باشد
 • اسپری تاخیری طعم دار باشد

خرید اینترنتی اسپری تاخیری قوی

همان طور که می دانید این روز ها با توجه به شرایط و مشکلات به وجود آمده اعمم از شیوع بیماری کرونا ، بسیاری از خرید های ما باید و بهتر است که به صورت اینترنتی و آنلاین انجام شود . فروشگاه ها برای این که به شما عزیزان اهمیت دهند ، سعی کرده اند در کنار فروش به صورت حضوری فروش به صورت اینترنتی را نیز داشته باشند تا مردمی که توانایی خرید به صورت حضوری را ندارند ، به صورت اینترنتی اقدام به خرید کنند .

فروشگاه اینترنتی فردامارکت ، یکی از فروشگاه هایی است که با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود ، سعی کرده بهترین محصولات خود را به صورت اینترنتی و آنلاین به فروش برساند . ما در این مطلب در مورد اسپری تاخیری قوی صحبت کردیم و شما را  تا حدودی با راه های خرید آن نیز آشنا کردیم ، حال شما می توانید برای خرید اینترنتی اسپری تاخیری قوی به فروشگاه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید . این فروشگاه بهترین و باکیفیت ترین محصولات خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ، شما می توانید در هرجایی از دنیا که هستید ، برای خرید اینترنتی اسپری تاخیری قوی اقدام کنید .

انواع اسپری تاخیری در داروخانه

 • لیدوکائین
 • پاورمن
 • سزار گلد
 • کله عقابی
 • ایگل
 • ایموشن
 • بوگان
 • پاورمن دلتا
 • پرومسنت
 • توت فرنگی
 • ویگا اصل
اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.