لوسیون -بازسازی کننده -پوست بدن-فردامارکت

لوسیون بازسازی کننده پوست بدن ریچ کرم ایوروشه

مناسب پوست خشک بدن   بازسازی کننده و برطرف کننده چروک ها   نرم کننده و رطوبت رسان ۲۴ ساعته پوست   برطرف کننده خشکی پوست   ۲۰۰ میل شماره مجوز بهداشت : ۴۲۹۰۲۰۰۱۴۰۸۴۳۱۵۲ ساخت فرانسه
تومان 156000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

لوسیون بازسازی کننده پوست بدن ریچ کرم ایوروشه

لوسیون بازسازی کننده پوست بدن ریچ کرم ایوروشه فردامارکت با خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست توانسته از خشکی پست جلوگیری کند.لوسیون بازسای کننده پوست با داشتن رایحه فراموش نشدنی حس خوبی را به فرد منتقل می کند.

حتی اگر پوست شما از نوع معمولی یا چرب باشد،بازهم ممکن است بخش‌های خشکی از بدن‌تان مانند اطراف آرنج و زانوها شما را ناراحت کند.

مشخصه های لوسیون بازسازی کننده پوست بدن:

برای افرادی که دارای پوست خشک اند

از بین برنده ی چروک ها و بازسازی کردن پوست

باعث نرم شدن پوست و همچنین آبرسانی پوست

از خشکی پوست جلوگیری کرده و خشکی آن را برطرف می کند

پوست در اثر کمبود آب و چربی، خشک، زبر و کشیده می شود و نرمی خود را از دست می دهد . علاوه بر این، رنگی تیره و خاکستری پیدا می کند و جلای طبیعی ندارد. این خشکی به علت پوسته پوسته شدن طبقه شاخی است که ظاهرا دیده نمی شود و …

نباید آن را با بیماری پوست که در آنها ریزش مو درد و قرمزی (اگزما) وجود دارد اشتباه کرد. پوست طبیعی دارای سیزده درصد آب است که این مقدار آب با افزایش سن به تدریج کاهش می یابد تا سرانجام پیری کامل به هفت درصد می رسد ولی تا قبل از پیری مقدار آن حتی درباره آفتاب و هوای خشک نباید از ده درصد کمتر شود.

البته بعضی از افراد با پوست خشک متولد می شوند که باید در تمام دوران زندگی مراقب آن باشند. همان طور که قبلا گفتیم پوست با قشری از چربی، عرق و آب که همه آنها از لاپوست می آیند محافظت می شود.

دستور مصرف لوسیون بازسازی کننده پوست بدن ریچ کرم:

لوسیون بدن هیچ ضرری ندارد و باعث نرمی و لطافت و درخشندگی پوست می شود. بهترین زمان استفاده از لوسیون بعد از حمام می باشد زمانی که بدن شما هنوز به طور کامل خشک نشده و کمی رطوبت دارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید