باندتنیس البو نئوپرنی پاکسمن

باندتنیس البو نئوپرنی پاکسمن

باند تنیس البو نئوپرنی  ورم کردن تاندون های متصل به قسمت بیرونی استخوان های دارای برجستگی در آرنج می تواند باعث بیماری آرنج تنیس بازان شود مثلا افرادی که گلف بازی می کنند، به احتمال خیلی کمی به بیماری آرنج تنیس مبتلا می شوند مگر اینکه استفاده آن ها از آرنج شان بسیار شدید باشد […]
تومان 72500
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

باند تنیس البو نئوپرنی 

ورم کردن تاندون های متصل به قسمت بیرونی استخوان های دارای برجستگی در آرنج می تواند باعث بیماری آرنج تنیس بازان شود مثلا افرادی که گلف بازی می کنند، به احتمال خیلی کمی به بیماری آرنج تنیس مبتلا می شوند مگر اینکه استفاده آن ها از آرنج شان بسیار شدید باشد و بیش از حد دست خود را پایین بیاورند یا حرکات ضربه ای داشته باشد.

 حرکت های تکرار شونده در مچ شامل بازی تنیس، قفل کردن، استفاده بیش از حد از چکش یا پیچ گوشتی، نقاشی کردن یا هر فعالیتی که به حرکت زیاد آرنج و باز و بسته کردن آن نیاز دارد، می تواند باعث آرنج تنیس شود. 

بیدار شدن از خواب با درد شدید در قسمت آرنج،سوزش عضلات ساعد،درد آرنج هنگام بلند کردن یا نگه داشتن یک جسم میتواند نشان از اسیب ارنج باشد در این مواقع استفاده از باند تنیس البو نئوپرنی میتواند به شما بسیار کمک کند این محصول محل درد را گرم نگه داشته و به کاهش درد کمک میکند .باند تنیس البو نئوپرنی  داری پد هایی به صورت دایره ای است که ضد حساست میباشند و بسیار نرم هستند که برای فشرده سازی مورد استفاده قرار میگیرند .

در طراحی باند تنیس البو نئوپرنی  ایترپ های تعبیه شده است که فضایی را جهت تنظیم فشار در این ناحیه اسیب دیده برای ما فراهم می اورد . باند تنیس البو نئوپرنی را میتوان برای هر دو دست مورد استفاده قرار داد

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید