تاریخچه ی برندها : اورال بی

نویسنده : admin
تاریخ : 14 شهریور 1398

اورال بی یکی از برندهایی می باشد که در زمینه محصولات بهداشت دهان و دندان چندین سال است که فعالیت دارد. از جمله محصولاتی که مربوط به برند اورال بی می باشد شامل مسواک های معمولی، مسواک های برقی، خمیر دندان، دهان شوی و نخ دندان می شود. شما برای اینکه بهترین محصولات را برای بهداشت دهان و دندان خود انتخاب کنید بدون شک به سراغ برند اورال بی می روید، چرا که سال های زیادی می باشد که این برند در این عرصه فعالیت دارد و به رشد چشمگیری رسیده است.

در سراسر دنیا برند اورال بی شناخته شده می باشد و افراد بسیاری از این برند برای بهداشت دهان و دندان خود خرید می کنند.برند اورال بی در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است و افراد بسیاری در دنیا آن را می شناسند. برای اینکه آشنایی شما با این برند و فعالیت هایی که جهت رشد آن انجام شده است بیشتر شود، رد ادامه در مورد آن توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

اورال بی |فردامارکت

تاریخچه اورال بی :

دکتر رابرت هیوستون

یک از دندانپزشکان مشهوری می باشد که در زمینه بیماری های لثه اطلاعات زیادی داشته است. وی در سال ۱۹۵۰  مسواکی را طراحی می کند و برای اینکه آن را به ثبت برساند، حق امتیاز آن را به نام خود ثبت می کند. نام این مسواک هیوستون بود که در همان سال ۱۹۵۰ به ثبت رسید و حق امتیاز آن را به خود دکتر هیوستون دادند. بعد از اینکه این دکتر هیوستون این مسواک را به نام خود ثبت کرد، در سال ۱۹۵۸ امتیاز دیگری را که مربوط به مسواک دهان بود را باری دیگر به نام خود ثبت نمود.

این مسواک ویژگی های بسیار خوب و متعددی داشت، از جمله اینکه پرزهای آن نرم و صاف بود و همچنین ظاهر آن مانند مسواک طراحی شده بود. او بعد از تولید کردن مسواک اورال بی مدعی بود که، دندان ها ساییده نمی شود و لثه ها را به خوبی ماساژ دهد. همچنین از دیگر ویژگی های آن این بود که پودرهای پاک کننده دندان را به خوبی از دندان پاک می کرد. در واقع باید بدانید نام برند اورال بی را رابرت هیوستون برای محصولاتش در نظر گرفت، البته اولین محصول اورال بی اورال ۶۰ نام داشت. علت نامگذاری آن این بود که این مسواک دارای ۶۰ پرز پاک کننده بود.

بعد از آن اندازه و سایز مسواک اورال بی تغییر کرد و در اندازه و سایزهای دیگری تولید شد که بر اساس تعداد پرزها آنها را نامگذاری می کردند. دکتر رابرت هیوستون در دهه ۶۰ میلادی بود که برند تجاری خود را فروخت و حرفه دندانپزشکی اش را در بیمارستان سن خوزه خود ادامه داد و متاسفانه در سال ۲۰۰۱ فوت کرد. البته باید بدانید پیش از اینکه دکتر هیوستون فوت کند شرکت ژیلت خود را در سال ۱۹۸۴ به مجموعه خود اضافه کرد و بعد از آن مسواک های برقی اورال بی هم در خط تولید این شرکت قرار گرفت. این شرکت یک از موفق ترین شرکت های بهداشتی می باشد که تاکنون موفقیت های زیادی داشته است.

اورال بی |فردامارکت

ویژگی های محصولات اورال بی :

شرکت اورال بی ۵۰ سال است که حضور موفقی در جامعه داشته است و در این ۵۰ سال محصولات بسیار هوشمندانه و نوآورانه ای را توسعه بخشیده و می دهد. هدف اصلی این شرکت از ابتدا جلب رضایت مشتریان بوده و هم اکنون یکی از بهترین شرکت های بهداشتی به شمار می رود. این شرکت محصولات مسواک خود را در دو دسته معمولی و برقی ارائه می دهد و افراد بسیاری این مسواک ها را تهیه می کنند، چرا که کیفیت آنها در حال حاضر نسبت به دیگر برند های بهداشتی مسواک بسیار بهتر است.

خمیر دندان اورال بی در واقع اولین خمیر دندانی می باشد که نه تنها از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند بلکه از تشکیل جرم، ایجاد رنگدانه، بوی بد دهان، بیماری های لثه و پلام هم جلوگیری می کند، چرا که در آن فلورید قلع پایدار وجود دارد. البته یکی از بهترین محصولات این برند که بیشتری فروش را دارد مسواک های آن می باشد. بیشتر دندانپزشکان دنیا به تمامی افراد توصیه می کنند از این مسواک ها استفاده کنند، چرا که آنها را با دقت بیشتری تولید می کنند و بنابراین دندان ها به خوبی شسته می شوند.

کیفیت محصولات اورال بی بسیار بالا می باشد و به همین بیشترین افرادی که مشتریان این محصول هستند افرادی می باشند که از قشر متوسط یا بالا معرفی می شوند. بنابراین افرادی که قدرت خرید پایین دارند چندان از این محصولات استفاده نمی کنند، البته این برند دارای برخی محصولات ارزان هم می باشد، ولی مهمترین هدفی که این برند دنبال می کند کیفیت محصول می باشد که آن را بر قیمت ترجیح می دهد. در نتیجه باید بدانید آن چیزی که برند اورال بی را نسبت به دیگر برندهای دنیا تمایز می دهد، کیفیت بسیار بالای محصولات آن می باشد که بیشتر پزشکان استفاده کردن از آنها را توصیه می کنند.

اورال بی| فردامارکت

ارزش های اورال بی برای مصرف کنندگان :

محصولاتی که مربوط به برند اورال بی می باشد، برای کسانی که از جمله مصرف کنندگان آن به شمار می روند ارزش بسیار بالایی دارد و همچنین کیفیت آن موجب می شود بسیاری از افراد به سراغ محصولات این برند بروند. زمانی که این برند محصولات جدیدی را تولید می کند در سراسر جهان آن محصول خود را معرفی می کند تا تمامی افراد با آن آشنایی داشته باشند. همچنین مزایای کالاهای تولید شده خود را بیان می کند و نحوه استفاده کردن از آنها را به مردم آموزش می دهد.

273 بازدید
برچسب :

11128

https://fardamarket.com

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مطالب

بهترین مارک گلوتامین چیست؟ (معرفی ۷ گلوتامین برتر) 20 مرداد 1400
دپو مدرول درمانی برای درد و تورم آرتروز + ۹ بیماری دیگر 19 مرداد 1400
علائم تنگی نفس را با اسپری سرتاید پیشگیری کنید!(معرفی کامل) 19 مرداد 1400
یوتیروکس موثر در کنترل کم کاری تیروئید (عوارض+نحوه مصرف) 19 مرداد 1400
آسنترا درمانی برای افسردگی (فواید و عوارض+نحوه مصرف) 19 مرداد 1400
فلوکستین برای چیست؟ افسردگی را به راحتی کنترل کنید! 19 مرداد 1400
کی پی تیوا چیست؟ (هر ان چیز که باید از کی پی تیوا بدانید!) 18 مرداد 1400
تلفست چیست؟ (فواید،عوارض و نحوه مصرف) 18 مرداد 1400
فواید گلوتامین + معرفی بهترین مارک و نحوه مصرف 18 مرداد 1400
گینر رونی کلمن اصل و تقلبی + طریقه مصرف 16 مرداد 1400
بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید