بی بی چک-کاستی-فردامارکت

تست بارداری (بی بی چک) کاستی

تست بارداری (بی بی چک) کاستی تست بارداری کاستی  یا بی بی چک فردامارکت  جهت تشخیص بارداری زنان بوده و بانوان گرامی می‌توانند بدون نیاز به پزشک و به صورت خانگی این تست را انجام دهند. این تست بارداری قادر به تشخیص هورمون‌های بارداری در ادرار بوده و قادر است نتایج را ظرف مدت کوتاهی […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

تست بارداری (بی بی چک) کاستی

تست بارداری کاستی  یا بی بی چک فردامارکت  جهت تشخیص بارداری زنان بوده و بانوان گرامی می‌توانند بدون نیاز به پزشک و به صورت خانگی این تست را انجام دهند. این تست بارداری قادر به تشخیص هورمون‌های بارداری در ادرار بوده و قادر است نتایج را ظرف مدت کوتاهی نشان دهد. در واقع این وسیله دارای پادتن‌هایی بوده در برابر هورمون HCG (هورمون بارداری) واکنش نشان داده و نتایج این واکنش بر روی دستگاه ظاهر می‌شود.

نتایج این آزمایش اگر در زمان صحیح انجام شود تا ۹۹ درصد قابل اطمینان بوده و دیگر نیازی به انجام آزمایش خون نمی‌باشد. پس از حدود ۱۰ روز از انجام عمل لقاح که سلول تخم وارد رحم شده و در آنجا لانه‌گذاری کرده است، هورمون‌ بارداری را از خود به میزان کافی ترشح می‌کند. این برهه، زمانی خواهد بود که تست مثبت می‌شود. جهت استفاده از این محصول ابتدا مقداری از نمونه ادرار را درون طرفی مناسب بریزید. سپس به کمک قطره چکان مقداری از آن را برداشته و به میزان دو قطره در قسمت S بریزید. پس از یک الی دو دقیقه یکی از سه نشانه زیر ظاهر می‌شود که نشان‌دهنده وضعیت فعلی شماست.

توجه داشته باشید که هرگاه چند روز از پریود شما عقب می‌افتد، الزاما نشان دهنده حامله بودن شما نیست. عواملی همچون کیست تخمدان، عفونت‌ها و بیماری‌ها، اضطراب و استرس، تغییر در وزن بدن و شیر دادن به کودک نیز می‌توانند سبب به تاخیر افتادن عادت ماهیانه شوند. اگر توسط تست مطمئن شدید که باردار نیستید ولی باز هم در روزهای آینده پریود نشدید، حتما با مراجعه به متخصص زنان علت این مسئله را پیگیری نمایید.

  • باردار بودن: وجود دو خط قرمز در هر دو پنجره آزمایشی T و پنچره کنترل C

  • باردار نبودن: وجود یک خط قرمز در پنجره کنترل C

  • نامعتبر: در صورتی که هیچ خط قرمزی بر روی محصول دیده نشود.

لطفا توجه داشته باشید که جواب حاصله بعد از ۵ دقیقه نامعتبر می‌باشد. استفاده از این محصول بسیار ساده ودر عین حال قابل اطمینان بوده و انجام آن هزینه بسیار کمی برای شما خواهد داشت.

ویژگی‌های تست بارداری (بی بی چک) کاستی مدیکور:

استفاده آسان

دقت بالا (۹۹٫۹%)

تشخیص سریع در کمتر از ۲ دقیقه

تفسیر آسان نتیجه

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید