حمایت کننده قفسه سینه بعد از عمل پاکسمن

حمایت کننده قفسه سینه بعد از عمل پاکسمن

حمایت کننده قفسه سینه بعد از عمل جراحی قفسه سینه یک محفظه استخوانی-غضروفی قابل ارتجاع است که به شکل مخروط ناقص بوده و جایگاه قرارگیری قلب، ریه‌ها، مری و نای است و از مهره‌ها، دنده‌ها و جناغ سینه،  تشکیل شده‌است. جراحی قفسه سینه در رابطه با عمل جراحی درمانی و رفع بیماری این منطقه و […]
تومان 139000
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

حمایت کننده قفسه سینه بعد از عمل جراحی

قفسه سینه یک محفظه استخوانی-غضروفی قابل ارتجاع است که به شکل مخروط ناقص بوده و جایگاه قرارگیری قلب، ریه‌ها، مری و نای است و از مهره‌ها، دنده‌ها و جناغ سینه،  تشکیل شده‌است.

جراحی قفسه سینه در رابطه با عمل جراحی درمانی و رفع بیماری این منطقه و اعضایی که در قفسه سینه جای گرفته اند شامل قلب ،دیواره قفسه سینه، دنده، ریه، غشاء ریه، مدیاستن، دیافراگم، مری می باشد.

هر عمل جراحی که روی قفسه سینه صورت میگیرد ممکن  استخوان یا حتی بافت اطراف محل جراحی را درگیر نماید به همین جهت پزشکان حمایت کننده قفسه سینه بعد از عمل جراحی را تجویز میکنند.

حمایت کننده قفسه سینه به گونه ای طراحی و ساخته شده امد که بدون ایجاد اخلال در تنفس قفسه سینه را ثابت نگه میدارند.

حمایت کننده قفسه سینه به گونه ایی کنترل شده فشرده سازی میکنند.این حمایت کنندهای قفسه سینه با کش سانی بالایی که دارند  و ثابت نگه داشتن محل جراحی  مدت زمان بهبودی را کاهش میباد و باعث میشه محل جراحی به درستی جوش بخورد.

حمایت کننده قفسه سینه در سایز های مختلف موجود است و قابل شستشو نیز میباشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید