دستگاه شستشوی بینی-سینوس-اسگالش-فردامارکت

دستگاه شستشو بینی اسگالش

دستگاه شستشو بینی اسگالش دستگاه شستشوی سینوس فردامارکت  جهت رفع مشکلات سینوسی، گرفتگی بینی و آبریزش بینی استفاده می گردد ویژگی ها:دارای استفاده آسان می باشد. کمک به درمان سرما خوردگی،درمان سینوزیت، از بین بردن آلرژی به گرده گیاهان،شست و شوی بینی پس از عمل جراحی بینی، از بین بردن آلودگی های ناشی از گرد […]
تومان 40000

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

دستگاه شستشو بینی اسگالش

دستگاه شستشوی سینوس فردامارکت  جهت رفع مشکلات سینوسی، گرفتگی بینی و آبریزش بینی استفاده می گردد ویژگی ها:دارای استفاده آسان می باشد. کمک

به درمان سرما خوردگی،درمان سینوزیت، از بین بردن آلرژی به گرده گیاهان،شست و شوی بینی پس از عمل جراحی بینی، از بین بردن آلودگی های ناشی از گرد و غبار شدید و مناسب بینی های خشک و حساس می باشد.

با استفاده از دستگاه شستشوی بینی و سینوس اسگالش همراه با سرم نمکی (نرمال سالین) و یا نمک شستشوی بینی اسگالش، بینی و سینوس خود را به طور اساسی با مواد معدنی ترکیبی نظافت کرده و بدین وسیله از مواد مضر مانند گرد و غبار، آلودگی ها، عوامل بیماری زا و حساسیت ها محافظت کنید.سینوزیت چیست؟ درمان عفونت سینوزیت (عفونت سینوس) حاد .

↑سینوزیت چیست؟

سینوزیت یک اصطلاح پزشکی به معنی التهاب سینوس‌ها است که معمولا در اثر عفونت‌های ویروسی، باکتریایی و یا قارچی در افراد به وجود می‌آید. سینوزیت تورم بافتی است که سینوس‌ها را پوشش می‌دهد.

سینوزیت مشکلی بسیار عمومی و شایع است که تعداد زیادی از بیماران بخش‌های تنفسی را به خود اختصاص می‌دهد.

↑سینوس چیست؟

سینوس‌ها حفره‌هایی در جمجمه انسان هستند که در حالت طبیعی باید توخالی باشند و فقط هوا در آنها جریان داشته باشد. مهم‌ترین سینوس‌ها در پیشانی، استخوان بینی، گونه‌ها (سینوس‌های ماگزیلاری) و زیر چشم‌ها قرار دارند.

سینوس‌ها در صورت سالم بودن پر از هوا هستند و میزان مشخصی از مخاط نیز درون سینوس‌های سالم وجود دارد ولی هیچ اثری از میکروب، باکتری یا هرگونه عامل خارجی در آنها نیست.

عفونت سینوسی می‌تواند باعث ایجاد سردرد یا فشار در ناحیه چشم، بینی، یا در یک سمت سر شود.

ویژگی های دستگاه شستشوی بینی و سینوس اسگالش:

درمان بیماری های سینوزیتی

مناسب برای کسانی که پی در پی سرما میخورند

مناسب برای افراد دارای حساسیت به گرده ی گیاه

مناسب برای پاک کردن آلودگی های ناشی از گرد و غبار شدید

قابل استفاده برای بینی های خشک و حساس

شستشوی بینی بعد از عمل جراحی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید