حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رژلب ، راهنمای انتخاب و خرید

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که انتخاب رنگ رژلب برایتان کاری سخت و دشوار است با خواندن اطلاعاتی زیر می توانید تصمیم گیری درستی در این زمینه داشته باشید. برای انتخاب رنگ رژلب مناسب لازم است در ابتدا رنگ پوست خود را بدانید و بر اساس آن رنگ مورد نظر را برای لب های خود انتخاب نمایید.

رژلب| فردامارکت

رابطه انتخاب رنگ رژلب با رنگ پوست

افرادی که دارای رنگ پوست سفید هستند دارند بهتر است از در زمان انتخاب رنگ رژلب رنگ های صورتی با کالباسی را انتخاب نمایید. رنگ های تیره حتی صورتی تیره نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. افراد با پوست سفید همچنین می توانند از رژهای با رنگ بژ استفاده نمایند.

پوست هایی که تیره هستند می تواند گزینه های مناسبی برای انتخاب رنگ رژلب در محدوده قهوه ای، شرابی و بنفش باشند.

به طور کلی هر چه رنگ رژ تیره تر باشد لب ها را کوچک تر نشان می دهد.

نکته دیگری که در خصوص رنگ پوست و ارتباط آن با انتخاب رنگ رژلب باید مد نظر قرار این است که پوست افراد فارغ از رنگی که دارد می تواند سرد یا گرم باشد. معمولا پوست هایی که سرد و سفید هستند می توانند رژ هایی با رنگ گوشتی استفاده کنند اما برای افرادی که پوست تیره و سرد دارند رنگ یاقوتی انتخاب مناسب تری است. اما پوست های گرم اگر روشن باشند باید از رنگ های صورتی خیلی کم رنگ استفاده کنند و اگر تیره باشند رنگ مسی یا رنگ های برنزه بیشتر به صورت آن ها خواهد نشست.

به طور کلی افرادی که دارای پوست برنزه هستند بهتر است از رژ لب های با رنگ صدفی استفاده نمایند. استفاده از رنگ های بنفش یا قهوه ای برای این افراد توصیه نمی شود

کلیدواژه : آرایش لب | رژلب
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X