ساشه آندروفرتی 60 عددی تقویت جنسی مردان

1,590,000 تومان
تعداد خرید

این محصول موجود نیست.

  • کد کالا: 13317
  • تاریخ انقضا: 1404/05/09
  • تگ ها:

ساشه آندروفرتی 60 عددی تقویت جنسی مردان

 ساشه آندروفرتی 60عددی تقویت جنسی مردان

ساشه آندروفرتی کیو فارما تقویت جنسی مردان  فردامارکت تعداد و کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد و احتمال بارداری را افزایش می دهد. آندروفرتی بر بهبود حرکت اسپرم نیز تأثیر می گذارد.

و باعث افزایش باروری مردان می شود. همچنین این پودر از بدن در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند. این محصول حاوی شیرین کننده بوده و استفاده از آن برای یک دوره درمانی ۶ ماهه توصیه می شود.

ناباروری در آقایان

حدود 40 درصد از مشکلات ناباروری مربوط به آقایان است که از علل آن می‌‌توان به مواردی همچون علل ژنتیکی، ناهنجاری‌‌های ساختمانی و اندامی،  بیماری‌‌های عفونی، اختلالات هورمونی، اختلالات مربوط به اسپرم و عوامل محیطی مانند آلودگی‌‌ها و استرس اکسیداتیو اشاره کرد. تحقیقات نشان داده که حدود 7 درصد مردان دارای زمینه ناباروری هستند.

نقش مرد در یک بارداری خوب و بی‌نقص می تواند به اندازه نقش زن موثر باشد. علم پزشکی به مردان توصیه می‌کند که پیش از اقدام برای باردار شدن زن، یک سری نکات مهم را رعایت کند

تا کیفیت بارداری و سلامت نوزادی که در ادامه به دنیا می‌آید در بالاترین حد خود قرار داشته باشد. اختلالات مربوط به تولید اسپرم سر دسته علل ناباروری در مردان است و از این رو درمان اختلالات اسپرم بسیار مهم است.

برای بارداری موفق، اسپرم باید در سلامت کامل بوده و در عین حال آنقدر قوی باشد که بتواند به داخل تخمک نفوذ کند. اسپرم‌ها باید از نظر ساختاری سالم و کاملا سرحال باشند تا در نهایت بارداری مورد نظر آن هم در سطحی عالی صورت گیرد. بروز هر مشکلی در هر یک از این مراحل موجب بروز اختلال در فرآیند باروری می‌شود.

مواد تشکیل دهنده تقویت جنسی مردان:

ال- کارنیتین می‌‌تواند با جلوگیری از تشکیل رادیکال‌های آزاد، سلول‌‌ها  را در برابر پراکسیداسیون لیپیدی محافظت نماید. در واقع تحرک، بلوغ اسپرم و فرآیند اسپرماتوژنیک تحت تاثیر تامین انرژی اسپرم  می‌باشد که کارنیتین

به دلیل غلظت بالای مایع اپی دیدیمی و تسریع متابولیسم چربی‌‌ها جهت تولید انرژی نقش کلیدی در باروری و متابولیسم اسپرم ایفا می‌کند. همچنین شواهد نشان می‌‌دهند که شروع حرکت اسپرم  با افزایش ال- کارنیتین در اپیدیدیم و سلول‌‌های اسپرم  در ارتباط است. - کوآنزیم Q10

ویتامین C - ویتامین E و ویتامین B12 که در ارتقاء کیفیت ( اسپرم ) موثر هستند - سلنیوم به عنوان یک آنتی اکسیدان، از سلول‌‌های تخمک و اسپرم در برابر رادیکال‌‌های آزاد محافظت می‌‌کند. رادیکال‌‌های آزاد منجر به آسیب‌‌های کروموزومی می‌‌شوند که در نهایت به سقط جنین و نواقص مادرزادی می‌‌انجامد.

اسید فولیک کیفیت ( اسپرم ) را بالا می برد

روی ( Zinc ) کمبود روی می‌تواند باعث ایجاد تغییرات در کروموزوم‌ها و در نتیجه کاهش قدرت باروری شود. علاوه بر این کمبود روی، کارایی هورمون‌های استروژن و پروژسترون را نیز دچار اختلال می‌کند. روی موجب منظم شدن سیکل قاعدگی می‌شود.

روش مصرف :

روزی 2 مرتبه (یکی صبح و دیگری عصر)، هربار 1 ساشه را در نصف لیوان آب یا هر نوشیدنی دیگری حل کنید و بلافاصله مصرف نمایید .

   

بعد از خرید و مصرف محصول می توانید به محصول رای بدهید!

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید

اطلاعات شخصی شما از جمله ایمیل و شماره تماستان نزد ما محرمانه می ماند.!

ما به نظر شما اهمیت می دهیم: *
جهت درج نظر باید وارد سایت شوید
Edna Watson

Very good and fast delivery during the week. Thank you!

April 16, 2020 at 3:08 am

به روز رسانی COVID-19 ما با ساعات و پرسنل محدود باز هستیم.