سافت ژل امگا پیور(۹-۶-۳) نوروم لایف

سافت ژل امگا پیور(۹-۶-۳) نوروم لایف ۶۰ عددی ویزگی ترکیب امگا ۳-۶-۹ تداژل برای کاهش تری گلیسرید و کلسترول خون، پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی، تقویت سلول‌های مغزی و چشمی، افزایش حافظه، کاهش التهاب مفاصل و سندروم روده تحریک پذیر، بهبود سلامت پوست، مو و ناخن به کار می رود. امگا ۹ که یک […]
تومان 98000

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

سافت ژل امگا پیور(۹-۶-۳) نوروم لایف ۶۰ عددی

ویزگی ترکیب امگا ۳-۶-۹ تداژل برای کاهش تری گلیسرید و کلسترول خون، پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی، تقویت سلول‌های مغزی و چشمی، افزایش حافظه، کاهش التهاب مفاصل و سندروم روده تحریک پذیر، بهبود سلامت پوست، مو و ناخن به کار می رود.

امگا ۹ که یک اسید چرب غیراشباع است موجب افزایش یادگیری در دوران بلوغ می‌شود و احتمالا از طریق تغییر در سیالیت غشاء به ویژه در نواحی هیپوکامپ، اثر خود را اعمال می‌نماید.

اسید اولئیک یکی از ترکیبات اصلی و ضروری غشای نورون‌ها را تشکیل می‌دهد و در رشد خوشه‌های اکسونی و ارتباطات نورونی اهمیت دارد. این اسید چرب یک نوروتروفیک است که در دوران جنینی از جفت عبور کرده و در تمایز مغز نقش دارد.

یافته‌ها نشان داد که استفاده از رژیم غذایی حاوی اسید اولئیک ۱۰ درصد به مدت چهار هفته، نسبت به گروه‌هایی که به مدت یک، دو و سه هفته اسید اولئیک ۱۰ درصد مصرف کردند به طور قابل توجهی موجب افزایش یادگیری فضایی می‌شود.

مصرف امگا ۳ و امگا ۶ هر دو برای بدن ضروری است. اما یافته های پژوهشگران حاکی از آنست که نسبت این دو اسید چرب در رژیم غذایی ما از تعادل خارج است.

نسبت ایده آل امگا ۶ به امگا ۳ در رژیم غذایی می بایست ۱:۱ و حداکثر ۴:۱ باشد. اما متاسفانه این نسبت در افراد جامعه به ۱۱:۱ تا ۳۰:۱ میباشد.

یعنی مصرف امگا ۶ در اغلب افراد ۳۰ برابر امگا ۳ میباشد. مصرف هر کدام از این دو اسید چرب به تنهایی نه تنها مفید نیست بلکه مشکلات عدیده ای را نیز در بدن پدید می آورد.

لزوم مصرف متعادل این دو اسید چرب ضروری به این خاطر است که این دو اسید چرب با یکدیگر بر سر آنزیمها رقابت میکنند.
امگا- ۶ و امگا-۹ از انسداد عروق و رسوب چربی در شریان ( سکته قلبی ) جلوگیری می کنند.
امگا ۳ و امگا ۹ حاوی مواد شیمیایی هستند که مضر را بلوک می‌کنند.

 کپسول علاوه بر حفظ سلامت، عملکرد و تشخیص مغز باعث تأمین اسیدهای چرب ضروری جهت حفظ سلامت بدن نیز می شود.

دقت کنید که در صورت مصرف همزمان دوزهای بالای این مکمل با داروهای ضدانعقاد، مکمل ها و گیاهانی که اثرات ضدپلاکتی/ضدانعقادی دارند ابتدا با پزشک مشورت کنید.

کپسول را در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید