سالویگل-فردامارکت

سالویگل

سالویگل قرص سالویگل فردامارکت  را می توان در پایان شیردهی برای خشک کردن شیر مادر مصرف کرد و هم چنین کاهش دهنده تعریق زیاد در دوران یائسگی است. گیاه مریم گلی یکی از پر سابقه‎ترین گیاه دارویی در جهان است که در موارد متعددی به کار گرفته می‎شود. مطالعات آزمایشگاهی و بالینی آثار ضد میکروبی، […]
تومان 32000
دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

سالویگل

قرص سالویگل فردامارکت  را می توان در پایان شیردهی برای خشک کردن شیر مادر مصرف کرد و هم چنین کاهش دهنده تعریق زیاد در دوران یائسگی است.

گیاه مریم گلی یکی از پر سابقه‎ترین گیاه دارویی در جهان است که در موارد متعددی به کار گرفته می‎شود. مطالعات آزمایشگاهی و بالینی آثار ضد میکروبی، ضد قارچی و ضد ویروسی گیاه مریم گلی را به اثبات رسانیده‎اند.

این گیاه قادر است به طور قدرتمندی ترشح عرق را مهار نماید و این اثر را به تانن‎های گروه کاتشین و اسیدهای فنولی نظیر رزمارینیک نسبت می‎دهند. مطالعات بالینی متعددی در کشور آلمان انجام شده و نشان داده است که این گیاه دارای خاصیت مهار‎کننده ترشح عرق است.

در مطالعه دیگری در یک کلینیک بیماران سرپایی اثرات فرآورده‎های عصاره خشک مریم گلی و چای تهیه شده از آن روی ۸۰ بیمار مبتلا به ترشح عرق زیاد به مدت ۴ هفته مورد تجربه قرار گرفت.

۴۰ بیمار با ۴۴۰ میلی‎گرم عصاره خشک (تهیه شده به روش عصاره‎گیری آبی) معادل ۶٫۲ گرم برگ خشک و ۴۰ نفر دیگر با دم کرده گیاه معادل ۵٫۴ گرم برگ خشک در روز مورد تحقیق قرار گرفتند.

کم کننده ترشح عرق بدن در شرایط معمولی و دوران یائسگی

خشکاننده شیر مادران

خشکاننده شیر مادران با توقف شیر دهی

موارد مصرف : کم کننده ترشح عرق بدن در شرایط عمومی و دوران یائسگی، خشک کننده شیر مادر

دستور مصرف : روزی ۳ بار هر بار یک تا دو قرص

موارد منع مصرف : مصرف این دارو می تواند در کاهش قند بیماران دیابتیک موثر باشد. لذا در این بیماران با احتیاط مصرف شود.

عوارض جانبی: در صورت مصرف صحیح و طبق مقادیر درمانی فاقد عوارض جانبی می باشد. مصرف طولانی مدت این دارو (بیشتر از یک ماه) توصیه نمی شود.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی: مصرف این دارو در زمان بارداری و شیردهی غیر مجاز می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید