سرم تقویت‌کننده و ضد ریزش مژه سینره حجم ۴ میلی لیتر Cinere Eyelash Growth Serum 4ml

سرم تقویت‌کننده و ضد ریزش مژه سینره حجم ۴ میلی لیتر Cinere Eyelash Growth Serum 4ml

حجم : ۴میلی لیتر کشورمبدا برند: ایران شماره مجوز : ۲۱۶۲۳۱۴۰۳۷۴۰۰۰۹۸ شماره مجوز سازمان غذا و دارو : ۱۰۴۹۳/۴۴
تومان 51500

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

درباره محصول :

یکی از اصلی‌ترین عوامل در زیبایی چشم مژه‌ها هستند. معمولاً افرادی که مژه‌های پرپشت دارند چشم‌های گیراتر و جذاب‌تری دارند وداشتن مژه‌های بلند و پرپشت از دغدغه‌های اصلی خیلی‌ها است که افراد را به کاشت مژه و استفاده از لوازم‌آرایشی مختلف وادار می‌کند.
بنابراین باتوجه به تاثیر مژه بر زیبایی افراد ،اگر به هر دلیل مژه‌ها با ریزش مواجه شوندو زیبایی چهره افراد راتحت تاثیر قراردهند میتوان بااستفاده از سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه‌ی سینره پس از دوره کوتاهی، شاهد افزایش رشد و ضخامت قابل توجه مژه ها شد. این سرم ۴ میلی لیتری مانند کاوری نامرئی از مژه‌ها در برابرعوامل مخرب محیطی محافظت می‌کند. سرم ضد ریزش مژه‌ی سینره باعث تغییر رنگ پلک‌ها و مژه‌ها نمی‌شود و می‌تواند توسط آقایان نیز مورد استفاده قرار گیرد

ترکیبات موثروعملکرد هرکدام:

سرم تقویت کننده و ضدریزش مژه سینره حاوی فعال‌ترین ماده‌ی شناخته شده پپتیدی به نام میریستوئیل پنتاپپتاید۱۷، جهت افزایش رشد مژه‌ها می‌باشد. این ماده باعث می‌شود تا مژه‌ها مدت زمان بیشتری در فاز رشد باقی بمانند و تعداد کراتینوسیت‌ها در فولیکول مژه افزایش یابد، در نتیجه تعداد بیشتری از مژه‌ها در فاز رشد قرار می‌گیرند. با تحریک کراتینیزاسیون در فولیکول مو، افزایش، ضخامت، استحکام و پررنگ تر شدن مژه‌ها میسر خواهد شد. وجود انواع ویتامین‌ها و عصاره‌های گیاهی نظیر ویتامین های گروه B و اسیدهای آمینه حاوی گوگرد در این سرم، باعث تقویت ساختار مو، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به فولیکول‌های مو می‌شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید