سرم موی نوتری سرات

سرم موی نوتری سرات

حجم : ۷۵ میلی لیتر محل مصرف :موی سر کد بهداشتی : ۷۴۴۶۶۰۶۳۷۴۵۵۳۶۸۷ جنسیت مصرف : عمومی مناسب برای: موهای خشک
تومان

دسته:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

موی نوتری سسرمرات ‌دوکرای :
بعضی موها طبیعتاً خشک ، کدر ، شکننده و زبر هستند. اما در بعضی موارد دیگر ، عوامل خارجی و مهاجم مانند (نور خورشید ، باد ، آلودگی ، آب دریا یا استخر ، برس زدن شدید و نادرست ، صاف کردن مو ، فرهای دائم ، رنگ کردن ، دکلره و غیره) سبب اینگونه از عوارض درموهای سر میشود. سرم مو نوتری سرات ‌دوکرای مناسب آن دسته ازمو هایی است که زیبایی و درخشندگی خود را بواسطه آلودگی هوا، کثیفی، غبار و نورخورشید از دست داده اند. به طور پایه ای روغن سیلیکون ماده اصلی تشکیل دهنده در همه ی سرم های مخصوص مو به ویژه در سرم موی نوتری سرات ‌دوکرایمی باشد.این سرم مو حاوی هیچگونه ماده مضر شیمیایی نمی باشد و معمولا پس از هربار شستشو مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می گردد که مو براق تر به نظر بیاید.
سرم موی نوتری سرات دوکرای بر خلاف کرم ها و واکس های موی سر چرب نمی باشد و برخلاف ژل ها چسبنده نیست و حالت پوسته پوسته بر روی مو ایجاد نمی کند.
با ایجاد یک لایه محافظ مو را در مقابل آسیب های محیطی و آسیب در هنگام حالت دادن مو محافظت می کند.
سیلیکون های سرم مو باعث ایجاد حس نرمی و ابریشمی و براقیت در مو می گردد.همچنین این سرم باعث میشودپس از مصرف،شانه کردن مو های بلند و فر تسهیل می گردد.
تحقیقات مقدمانی و اساسی درباره محصولات دوکرا ی: محصولات دوکری با بهره گیری از تحقیقات بنیادی در سطح بسیار بالا در حوزه مو تهیه و تولید می شوند. موها هرگز ساختاری بی جان نیستند، بلکه در واقع اندام هایی حقیقی و جاندار هستند که چرخه زندگی آنها (رشد، استراحت، ریزش) شامل یک سری مکانیسم های فیزیولوژیک است که عبارتند از: سلولهای غشاء، میانی پوست (درمیس) ، اپیدرم، رگها، هورمون ها، عوامل رشد، پروتئین ها، ویتامین ها و … که همه برای سلامت مو لازم و ضروری هستند. ارزیابی مکرر و مداوم سودمندی این محصولات: اثرات مفید محصولات دوکری با آزمایشات بالینی که تحت نظارت درماتولوژیک انجام می شوند، قبل از درمان، در طول درمان و پس از آن سنجیده و تأیید می شوند: آزمایشات فیزیکی : • وضعیت یا حالت مو • درجه خشکی مو یا ترشح بیش از حد سبوم توسط پوست سر • شدت شوره • احتمال خارش • ضخامت مو، استحکام هر یک از شاخه های مو به تنهایی و وجود یا عدم وجود نواحی کم پشت مطالعات زیست شناسی : • شاخص ترشح بیش از حد سبوم • تعداد و ظاهر پوسته های شوره • ظاهر مو زیرمیکروسکوپ • قطر یا ضخامت مو • رشد یا وزن موها که به روش فوتو تریکوگرام اندازه گیری میشوند (آزمایش موها با استفاده از تکنیک عکاسی) علاوه بر این مطالعات جهت تعیین کیفیت و سودمندی، ارزیابی تکمیلی دیگری نیز با دقت زیاد به منظور قابلیت پذیرش این محصولات انجام می گیرد. حس خوشایند استفاده از شامپو ها و محصولات مراقبت از موی دوکری، پارامتر دیگری در تولید این محصولات می باشد.

ترکیبات موثر موجود در سرم موی نوتری سرات ‌دوکرای وعملکرد هرکدام:

% ۰٫۲ کره ایلیپ (Illipe butter)، Lipid replenishing complex® ۱%، (اسکوالان زیتون و لسیتین سویا)، روغن کرچک و Fluid coating

سکوالن: ترکیبی است شبیه سبوم (چربی طبیعی غدد سباسه پوست) که منشا گیاهی دارد و از روغن زیتون به دست می آید. باعث افزایش رطوبت پوست و جلوگیری از دفع آب پوست، نرمی و انعطاف پذیری پوست می شود و با خنثی سازی ترکیبات سمی از پیری پوست جلوگیری می کند.
کره دانه روبوستا: حاوی کافئین، آنتی اکسیدان، پلی فنول ها و مقدار کمی از ویتامین های B1،B2،B3،B5 و عناصر منگنز، پتاسیم، منیزیم، فسفر و سایر مواد شیمیایی مفید برای بدن است. قهوه سبب رشد مجدد مو می شود چرا که قهوه به دلیل داشتن کافئین، سبب تحریک فولیکول های ریز مو می شود.
موم: باعث حفاظت فیزیکی از ساقه مو ها شده و اثرات تغذیه کنندگی و ترمیم مو ها چندین برابر می شود.
حاوی Iillipe Butter و لیپوپپتید: برای تغذیه عمقی و ترمیم ساقه مو ها می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید