سوپرامیل ۱ شیر خشک

سوپرامیل ۱ شیر خشک

نوع محصول پودر
سایز ۴۰۰ گرم
سن مصرف از بدو تولد
کد بهداشتی ۰۳۳۱۰۰
جنسیت مصرف عمومی
گروه شیر خشک از بدو تولد تا ۶ ماهگی
نوع محفظه قوطی فلزی
کشور سازنده بلژیک
شرکت سازنده فاسبل

تومان 35400

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”سوپرامیل ۱ شیر خشک چیست ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شیر خشک سوپرامیل چطوره؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین شیرخشک مخصوص کودکان چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید و مصرف سوپرامیل ۱ شیر خشک:✅ خرید اینترنتی انواع شیرخشک برای کودکان ۶ ماه تا ۲ سال ، از فروشگاه اینترنتی فردامارکت با قیمت مناسب.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}
خرید غذای کودک

سوپرامیل ۱ شیر خشک

سوپرامیل ۱ شیر خشک : شیرخشک جزئی اصلی ترین تغذیه ها برای کودکان به حساب می آید . این که شما چه نوع شیرخشکی را در چه برندی و با چه خصوصیاتی برای کودک خود استفاده کنید ، می توانید تاثیر بسیار زیادی روی رشد بهتر و سلامت کودک شما داشته باشد . از آن جایی که شیر مادر اولین تغذیه برای کودک است و کاملا ضروری است ، باید توجه داشته باشید که در صورت عدم مصرف شیر مادر توسط فرزندتان چه چیزی را جایگزین آن کنید .

شیرخشک سوپرامیل یکی از بهترین برند های تولید کننده شیرخشک براساس در نظر گرفتن سیستم ایمنی کودک و شیر مادر می باشد . بدون شک این شیرخشک می تواند به عنوان بهترین جایگزین شیر مادر شناخته شود . کودک شما می تواند با مصرف سوپرامیل تمام انرژی ، پروتئین ، اسید های چرب ضروری ، ویتامین ، مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز خود را به دست آرود .

سوپرامیل به دلیل این که دارای میزان مورد نیاز پره بیوتیک های FOS  و GOS می باشد می تواند تاثیر بسیار زیادی روی تقیوت سیستم ایمنی بدن کودک شما داشته باشد و آن را به خوبی تقویت کند . به دلیل این که در ساخت و ترکیب سوپرامیل از بهترین مواد استفاده شده است ، بدون شک انرژی مورد نیاز بدنی کودک شما تامین خواهد شد .

شیر خشک سوپرامیل چطوره

ترکیبات استفاده شده در سوپرامیل باعث شده تا شما از بهترین شیرخشک برای رشد و سلامت کودک خود استفاده کنید . این شیرخشک دارای موادی از جمله لاکتوز، روغن های گیاهی ، شیر چربی گرفته شده ، فروکتو ، مواد معدنی ، ویتامین ها ، لسیتین و… می باشد . هر یک از این مواد نقش مهمی در این ترکیب خواهد داشت و تاثیرگذاری آن روی سیستم ایمنی بدن کودک متفاوت خواهد بود .

شیرخشک سوپرامیل ۱ تاثیر بسیار زیادی روی سیستم مغزی ، بینایی و ایمنی کودک می گذارد و ضریب هوشی او را تقویت می کند . تمام انرژی ، پروتئین و اسید های چرب ضروری با مصرف این شیرخشک به بدن کودک رسانده خواهد شد . این شیرخشک دارای هیچ گونه آلرژی ایجاد نخواهد کرد .

برای خیلی از مادران این سوال پیش می آید که چه مقدار شیرخشک برای مصرف روزانه کودک خود استفاده کنیم ؟ این که کودک شما در طول روز به چند بار مصرف شیرخشک احتیاج دارد ، کاملا به خود کودک شما بستگی دارد ، این که کودک شما چه قدر وزن دارد و در طول روز با توجه به سنی که دارد که مقدار فعالیت و تحرک دارد ، همه این موارد تاثیرگذار به حساب می آید .

معمولا برای کودکانی که از وزن مطلوبی برخوردار هستند و فعالیت طبیعی دارند ، بهتر است از ۴ پیمانه شیرخشک سوپرامیل استفاده شود . ولی کودکانی که کمی ثپل تر هستند و قطعا به انرژی بیستری احتیاج دارند ، ۵ پیمانه کفایت می کند . سعی کنید بعد از هر بار مصرف شیرخشک باقی مانده را دور بریزید و برای دفعه بعدی از آن استفاده نکنید .

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید