سوپرامیل ۱ شیر خشک

سوپرامیل ۱ شیر خشک

نوع محصول پودر
سایز ۴۰۰ گرم
سن مصرف از بدو تولد
کد بهداشتی ۰۳۳۱۰۰
جنسیت مصرف عمومی
گروه شیر خشک از بدو تولد تا ۶ ماهگی
نوع محفظه قوطی فلزی
کشور سازنده بلژیک
شرکت سازنده فاسبل

تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”سوپرامیل ۱ شیر خشک چیست ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شیر خشک سوپرامیل چطوره؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین شیرخشک مخصوص کودکان چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید و مصرف سوپرامیل ۱ شیر خشک:✅ خرید اینترنتی انواع شیرخشک برای کودکان ۶ ماه تا ۲ سال ، از فروشگاه اینترنتی فردامارکت با قیمت مناسب.”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}
خرید غذای کودک

سوپرامیل ۱ شیر خشک

سوپرامیل ۱ شیر خشک : شیرخشک جزئی اصلی ترین تغذیه ها برای کودکان به حساب می آید . این که شما چه نوع شیرخشکی را در چه برندی و با چه خصوصیاتی برای کودک خود استفاده کنید ، می توانید تاثیر بسیار زیادی روی رشد بهتر و سلامت کودک شما داشته باشد . از آن جایی که شیر مادر اولین تغذیه برای کودک است و کاملا ضروری است ، باید توجه داشته باشید که در صورت عدم مصرف شیر مادر توسط فرزندتان چه چیزی را جایگزین آن کنید .

شیرخشک سوپرامیل یکی از بهترین برند های تولید کننده شیرخشک براساس در نظر گرفتن سیستم ایمنی کودک و شیر مادر می باشد . بدون شک این شیرخشک می تواند به عنوان بهترین جایگزین شیر مادر شناخته شود . کودک شما می تواند با مصرف سوپرامیل تمام انرژی ، پروتئین ، اسید های چرب ضروری ، ویتامین ، مواد معدنی و مواد مغذی مورد نیاز خود را به دست آرود .

سوپرامیل به دلیل این که دارای میزان مورد نیاز پره بیوتیک های FOS  و GOS می باشد می تواند تاثیر بسیار زیادی روی تقیوت سیستم ایمنی بدن کودک شما داشته باشد و آن را به خوبی تقویت کند . به دلیل این که در ساخت و ترکیب سوپرامیل از بهترین مواد استفاده شده است ، بدون شک انرژی مورد نیاز بدنی کودک شما تامین خواهد شد .

شیر خشک سوپرامیل چطوره

ترکیبات استفاده شده در سوپرامیل باعث شده تا شما از بهترین شیرخشک برای رشد و سلامت کودک خود استفاده کنید . این شیرخشک دارای موادی از جمله لاکتوز، روغن های گیاهی ، شیر چربی گرفته شده ، فروکتو ، مواد معدنی ، ویتامین ها ، لسیتین و… می باشد . هر یک از این مواد نقش مهمی در این ترکیب خواهد داشت و تاثیرگذاری آن روی سیستم ایمنی بدن کودک متفاوت خواهد بود .

شیرخشک سوپرامیل ۱ تاثیر بسیار زیادی روی سیستم مغزی ، بینایی و ایمنی کودک می گذارد و ضریب هوشی او را تقویت می کند . تمام انرژی ، پروتئین و اسید های چرب ضروری با مصرف این شیرخشک به بدن کودک رسانده خواهد شد . این شیرخشک دارای هیچ گونه آلرژی ایجاد نخواهد کرد .

برای خیلی از مادران این سوال پیش می آید که چه مقدار شیرخشک برای مصرف روزانه کودک خود استفاده کنیم ؟ این که کودک شما در طول روز به چند بار مصرف شیرخشک احتیاج دارد ، کاملا به خود کودک شما بستگی دارد ، این که کودک شما چه قدر وزن دارد و در طول روز با توجه به سنی که دارد که مقدار فعالیت و تحرک دارد ، همه این موارد تاثیرگذار به حساب می آید .

معمولا برای کودکانی که از وزن مطلوبی برخوردار هستند و فعالیت طبیعی دارند ، بهتر است از ۴ پیمانه شیرخشک سوپرامیل استفاده شود . ولی کودکانی که کمی ثپل تر هستند و قطعا به انرژی بیستری احتیاج دارند ، ۵ پیمانه کفایت می کند . سعی کنید بعد از هر بار مصرف شیرخشک باقی مانده را دور بریزید و برای دفعه بعدی از آن استفاده نکنید .

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید