شامپو استحکام بخش و حجم دهنده(وولوم)سوان وزتال ایوروشه

شامپو استحکام بخش و حجم دهنده(وولوم)سوان وزتال ایوروشه

ویژگی های شامپو حجیم کننده ایوروشه ۳۰۰ میل   بدون سیلیکون بدون پارابن بدون مواد رنگی فرمولاسیون دوستدار محیط زیست و زیست تخریب پذیر دارای بطری قابل بازیافت   شامپو حجیم کننده ایوروشه به مدت ۴ هفته روی ۴۶ داوطلب تست شده و اثر بخش بوده است. کد بهداشتی ۹۷۹۲۸۶۷۹۸۴۹۹۱۹۲۴
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شامپو استحکام بخش و حجم دهنده(وولوم)سوان وزتال مو ایوروشه

شامپو حجم دهنده ایوروشه فردامارکت  یک شامپو سبک است که موهای شما را بدون آنکه سنگین کند شستشو و حجم می دهد. بطری قابل بازیافت آن استفاده از محصول را تا آخرین قطره راحت تر می کند.کم پشت بودن موها ناشی از ریزش موها و باریک شدن موهای موجود برروی پوست فرد می باشد .

یکی از مهم ترین دلایل نازک شدن تارهای مو عوامل ارثی و ژنتیکی است که به شکل اختلال در هورمون های جنسی بروز می کند و به مرور باعث ریزش مو و نازک و شکنندگی آن می شود اما علاوه بر عامل وراثت، انواع حساسیت ها، آلودگی های آب و هوا، نوع تغذیه، نحوه آرایش و مراقبت و میزان استفاده ما از محصولات مختلف شیمیایی هم تاثیر فراوانی روی روند کم پشت و نازک شدن موها دارد ولی فقط این عوامل نیستند که باعث کم پشتی و نازک شدن موها می شود چون گاهی وجود یک بیماری خاص هم باعث این ریزش می شود.

مشخصه های شامپو استحکام بخش و حجم دهنده :

شامپویی با ساختار سبک که موها را حجیم و خوش حالت می نماید.

این شامپو از ریشه تا نوک تار مو را پوشش داده و در عین حال احساس سنگینی بوجود نمی آورد.

موها به وضوح خوش حالت شده و حجم موها افزایش می یابد

.موارد مصرف شامپو استحکام بخش و حجم دهنده:

حجم دهنده و استحکام بخش مخصوص موهای نازک و کم پشتروش مصرف :مقداری کافی از شامپو را روی موی خیس بمالید و به آرامی کف سر را ماساژ دهید، سپس آبکشی نمایید. شستن موها با آب ولرم مایل به سرد تاثیر شامپو را افزایش می دهد.

قدرت حجم دهندگی گل پنیرک : گل پنیرک که خاستگاهش اروپاست، به صورت خودرو به عمل می آید. مرکز تحقیقات گیاهی ایوروشه، عصاره این گل را به دلیل خاصیت افزایش حجم تار مو در تولید محصولات جدید به کار می برد. گل پنیرک استفاده شده در محصولات ایوروشه، در مزارع گاسیلی فرانسه، محل تولد برند ایوروشه، به صورت ارگانیک کشت می شود.

به کمک شامپو تقویت کننده و حجم دهنده ایوروشه حجم موهای خود را افزایش دهید. شامپو حجم دهنده ایوروشه با عصاره گل های خطمی ارگانیک غنی شده و پوشش خوبی برای موهای شما فراهم آورده و باعث پرپست شدن آنها می شود.

نتیجه استفاده از شامپو حجیم کننده ایوروشه: مو بدون سنگین شدن، ضخیم و کلفت تر شده و حجم بیشتری پیدا می کند.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید