شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سینره حجم ۲۵۰ میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سینره حجم ۲۵۰ میلی لیتر

کشورمبدا برند: ایران حجم:۲۵۰میلی لیتر کد بهداشتی: ۴۴/۱۰۰۸۲
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو ضد ریزش مو سینره اقایان چه نام دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”انواع شامپو سینره برای انواع مو چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو سینره برای موهای خشک چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی سینره:✅ خرید بهترین شامپو تقویت کننده مو و رفع کننده ریزش موی سر سینره از داروخانه آنلاین فردامارکت .”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

ترکیبات شامپو ضدریزش مو

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سینره حجم ۲۵۰ میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سینره حجم ۲۵۰ میلی لیتر:یکی از شامپو های قابل اعتماد و پرفروش فروشگاه اینترنتی فردامارکت ، شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی سینره می باشد . اگر اعتماد به نفس خود را از دست داده اید و به دنبال راهی برای تقویت و رشد مجدد ، موهای خود هستید ، بدون شک بهترین انتخاب می تواند شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی سینره می باشد . اگر قصد خرید این شامپو را دارید می توانید به داروخانه آنلاین فردامارکت مراجعه کنید .

شامپو ضد ریزش مو سینره اقایان

این شامپو با فرمولاسیون ملایم و در عین حال تاثیر گذار خود می تواند نقش بسیار موثری در جلوگیری از ریزش مو و تقویت فولیکول های مو داشته باشد . معمولا آقایان به دلیل این که بیشتر در محیط بیرون از خانه کار می کنند و مشغول فعالیت هستند ، بیشتر در معرض ریزش مو قرار می گیرند . مواردی مانند دود سیگار ، آلودگی هوا و … می تواند تاثیر بسیار زیادی روی ریزش موی آقایان داشته باشد چیزی که خانم ها زیاد با آن سر و کار ندارند .

برند سینره جزء یکی از بهترین برند های تولید کننده شامپو می باشد که شما می توانید با توجه به جنس مویی که دارید ، آن را برای موهای خود خریداری کنید و طی مدت زمان معینی که استفاده می کنید شاهد نتیجه آن باشید . توجه داشته باشید که برند سینره هم مانند تمامی برند ها برای تولید شامپو های خود ، کاربرد آن ها را در نظر گرفته است و سعی کرده با توجه به جنس موی عموم مردم ، شامپو های خود را تولید و برای فروش وارد بازار کند .

شامپو های سینره دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه چند نمونه از آن را نام می بریم :

  • شامپو سینره مناسب موهای خشک
  • شامپو سینره مناسب موهای چرب
  • شامپو سینره مناسب موهای معمولی
  • شامپو سینره تقویت کننده مو
  • شامپو سینره حجم دهنده مو
  • شامپو سینره جلوگیری از ریزش مو
  • شامپو سینره مناسب آقایان
  • شامپو سینره مناسب خانم ها
  • و…

شما می توانید با توجه به نیاز خود این شامپو را از فروشگاه اینترنتی فردامارکت با قیمت کاملا مناسب خریداری کنید .

شامپو سینره برای موهای خشک

موهای خشک به دلیل جنس متفاوتی که دارند ، بیشتر در معرض ریزش قرار می گیرند و به مرور زمان کمتر می شوند . اگر موهای شما خشک می باشد و ریزش موی زیادی دارید می توانید شامپو سینره مخصوص موهای خشک را برای جلوگیری از ریزش مو انتخاب و خریداری کنید . اگر شامپویی که انتخاب و خریداری می کندی متناسب با جنس موهایتان باشد که سریع تر نتیجه آن را خواهید دید و می توانید حتی از نتیجه آن تا حدود زیادی راضی باشید .

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید