شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مناسب موی چرب سریتا ۲۰۰ میل

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مناسب موی چرب سریتا ۲۰۰ میل

کد بهداشتی ۴۸/۱۰۲۸۶
تومان 28500

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو سریتا ساخت کجاست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو سریتا ضد ریزش چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:” شامپو سریتا مخصوص موی چرب کدام است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سریتا:✅ خرید بهترین شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی سریتا از فروشگاه اینترنتی فردامارکت به صورت آنلاین با تخفیف ۹۹٫”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

شامپو ضدریزش موی چرب

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مناسب موی چرب سریتا ۲۰۰ میل

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مناسب موی چرب سریتا ۲۰۰ میل : نمونه ای از بهترین شامپو ضد ریزش مو که در فروشگاه اینترنتی فردامارکت به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می گیرد ، شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مناسب موی چرب سریتا می باشد . اگر می خواهید موهای خود را تقویت کنید و از ریزش آن جلوگیری کنید ، بهترین گزینه برای شما شامپو سر سریتا می باشد . شامپو موی سر سریتا دارای انواع متفاوتی می باشد و شما می توانید با در نظر گرفتن جنس موهای خود این شامپو ها را سفارش و خریداری کنید .

شامپو سریتا ساخت کجاست

شرکت پارس یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان داخلی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد . محصولات سریتا در این شرکت تولید می شود و شما می توانید شاهد بهترین محصولات این برند باشید . این شرکت فعالیت خود را با هدف تولید بهترین لوازم بهداشتی برای پوست و مو آغاز کرده است .

مراقبت از مو یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشیم . شما می توانید با خرید بهترین محصولات برند سریتا تضمینی برای کیفیت و سلامتی پوست و موی خود داشته باشید . نمونه ای از بهترین محصولات تولید شده در این شرکت ، شامپو سر سریتا می باشد . تمام محصولات این شرمت تحت گواهینامه آمریکا و اروپا می باشند .

شامپو سریتا ضد ریزش

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که این روز ها بیشتر مردم با آن سرو کار دارند و به دنبال درمان آن هستند . شاید یکی از مهم ترین مواردی که اعتماد به نفس شما را تا حد زیادی کاهش دهد ، ریزش مو باشد . ریزش مو باعث می شود تا به مرور زمان ، موهای شما از دست برود و شما موهایی کم پشت داشته باشید و این می تواند تاثیر بسیار زیادی روی روحیه شما داشته باشد . اگر به دنبال راهی برای درمان ریزش موهای خودتان هستید ، می توانید از بهترین شامپو ها برای جلوگیری از ریزش موی خود استفاده کنید .

یکی از برندهای تولید کننده بهترین شامپو ها ، سریتا می باشد . این برند می تواند تاثیر بسیار زیادی روی جلوگیری از ریزش موی شما داشته باشد و موهای شما را به مرور زمان تقویت کند و از ریزش آن جلوگیری و در نهایت آن را متوقف کند . پس اگر موهای شما در طول روز خیلی ریزش دارد ، می توانید از شامپو سریتا ضد ریزش مو استفاده کنید . شامپو سریتا در انواع مختلفی تولید شده است که شما می توانید با در نظر گرفتن جنس موی خود و استفاده ای که می خواهید از شامپو داشته باشید آن را سفارش و خریداری کنید . انواع این شامپو ها به شرح زیر می باشد :

 • شامپو پرومین سریتا ترمیم کننده
 • شامپو کافئین سریتا صاف کننده
 • شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو سریتا
 • شامپو ضد شوره سریتا
 • شامپو ضد ریزش سریتا مخصوص موهای خشک
 • شامپو ضد ریزش سریتا مخصوص موهای چرب
 • شامپو ضد ریزش سریتا مخصوص موهای معمولی

شامپو سریتا مخصوص موی چرب

این شامپو تنها برای موهای چرب کاربرد دارد و از تاثیر گذاری بالایی برخوردار می باشد . این شامپو فعالیت هورمون های پوست سر را تنظیم و کنترل می کند و میزان چربی سر را تا حد زیادی کاهش می دهد و باعث می شود تا خون به خوبی به مو برسد و در کنترل کردن ریز مو نقش مهمی دارد . نمونه هایی از ویژگی های این شامپو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 • کنترل ریز مو
 • تنظیم چربی و رطوبت مو
 • ترمیم مو و تقویت مو
 • حالت پذیری و درخشندگی مو
 • رشد و بهبود مجدد مو
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید