شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا برای انواع مو ۲۰۰ میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا برای انواع مو ۲۰۰ میلی لیتر

کد بهداشتی : ۴۸/۱۰۵۶۰
تومان 28500

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”خواص شامپو کافئین سریتا کجاست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو سریتا کافئین چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:” انواع شامپو سریتا است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا:✅ خرید شامپو برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت کننده مو در برند سریتا از فروشگاه آنلاین فردامارکت”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

خرید شامپو ضد ریزش مو

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا برای انواع مو ۲۰۰ میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش کافئین سریتا برای انواع مو ۲۰۰ میلی لیتر: نمونه ای از بهترین شامپو های ضد ریزش مو در فروشگاه اینترنتی فردامارکت ، برند سریتا می باشد . این برند یکی از بهترین برند هایی است که به تولید انواع شامپو ها و محصولات بهداشتی می پردازد و تا به الان بهترین ها را در اختیار مشتریان قرار داده است . اگر شما هم فکر می کنید که موهایتان به تقویت بیشتری احتیاج دارد می توانید این شامپو را برای تقویت و جلوگیری از ریزش سفارش و خریداری کنید .

شامپو هایی که برای ریزش و مورد استفاده قرار می گیرند باید ، جزء بهترین برند ها باشند چرا که قرار است روی موهای شما تاثیرگذاری داشته باشند . شما می توانید این شامپو موی سریتا را به عنوان بهترین برند شامپو انتخاب و خریداری کنید . این برند جزء معتبر ترین برند های داخلی می باشد که به تولید و عرضه بهترین و باکیفیت ترین محصولات بهداشتی و آرایشی پرداخته است . شما می توانید با مراجعه به داروخانه مجازی فردامارکت ، از سایر محصولات برند سریتا اطلاع پیدا کنید .

شامپو سریتا کافئین

شامپو کافئین سریتا ، نمونه ای از بهترین شامپو ها برای تقویت بهتر مو و ترمیم مو می باشد و از ریزش آن جلوگیری می کند و علاوه بر آن نقش مهمی روی استحکام و مقاومت بیشتر مو دارد . این شامپو می تواند فعالیت های هورمونی را تنظیم کند و همین منجر به جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو می شود .

یکی از دلایلی که منجر به کاهش ریزش مو می شود ، جریان خود در پوست سر می باشد . این جریان خود به دلیل وجود کافئین در شامپو سریتا می باشد . هنگام یکه خون به خوبی در پوست سر جریان پیدا می کند ، ریشه های مو و ساقه مو کاملا تحریک می شود و این باعث می شود تا رشد بهتری داشته باشد و به بهبود و سلامت آن کمک می کند .

شامپو های سریتا دارای انواع متفاوتی هستند که نمونه هایی از آن به شرح زیر می باشد :

 • شامپو پرومین ترمیم کننده مو سریتا
 • شامپو کافئین صاف کننده مو سریتا
 • شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی سریتا
 • شامپو ضد ریزش موی چرب سریتا
 • شامپو ضد ریزش موی خشک سریتا
 • شامپو ضد ریزش موی معمولی سریتا

شامپو سریتا دارای خواص و ویژگی ها متفاوتی می باشد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد .

خواص شامپو کافئین سریتا

یکی از مهم ترین مکانیزم های شامپو کافئین سریتا می توانیم به ۲۴ ساعته فعال بودن آن اشاره کنیم . این شامپو تاثیر گذاری فوق العاده ای روی موهای شما دارد و با تحریک موهای شما به رشد آن کمک بسیاری می کند . نمونه ای از خواص این شامپو به موارد زیر اشاره می کنیم :

 • تقویت کننده مو
 • رشد مجدد مو
 • افزایش سرعت رشد مو
 • حجم دهنده مو
 • پرپشت کننده مو
 • ضد ریزش مو
 • دارای خواص آنتی اکسیدان
 • تنظیم PH پوست سر
 • افزایش گردش خون در پوست سر

اگر قصد خرید این شامپو را دارید می توانید به داروخانه آنلاین فردامارکت مراجعه کنید و این شامپو برند سریتا را با قیمت مناسب خریداری کنید .

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید