شامپو درمانی فوق مغذی نوتری سرات دوکری

شامپو درمانی فوق مغذی نوتری سرات دوکری

نوع محصول :شامپو حجم : ۲۰۰ میلی لیتر محل مصرف :موی سر کد بهداشتی :۷۳۸۳۹۹۰۴۶۵۸۴۲۱۸۳ جنسیت مصرف: عمومی گروه موی: خشک نوع محفظه بطری :پلاستیکی کشورمبدابرند: فرانسه
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شامپو درمانی فوق مغذی نوتری سرات دوکری :
موهای خشک و شکننده به مراقبت های خاصی نیاز دارند. با مراقبت از موهای خویش، خود را قابل تحسین نمائید.
یکی از نکات منفی هوای گرم، خاصیت خشک کنندگی‌ای است که بر مو‌ها تحمیل می‌کند. موهای آسیب دیده شاید برای برخی کابوس باشد ولی تنها بخش خوب این کابوس آن است که قابل درمان است. با مراقبت از مو می توان از آسیب دیدگی مو جلوگیری کرد.
بعضی موها طبیعتاً خشک، کدر، شکننده و زبر هستند. اما در بعضی موارد دیگر، عوامل خارجی و مهاجم مانند (نور خورشید، باد، آلودگی، آب دریا یا استخر، برس زدن شدید و نادرست، صاف کردن مو، فرهای دائم، رنگ کردن، دکلره و غیره) موجب خشک شدن مو می شوند. تمامی اعضای خانواده نوتری سرات به ویژه شامپو درمانی فوق مغذی نوتری سرات دوکری حاوی Illipe butter و لیپوپپتید برای تغذیه عمقی و ترمیم ساقه موها می باشند پس از مصرف ، موها رطوبت از دست رفته ی خود را باز می یابند و خشکی ناشی از عوامل مختلف تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد .
استفاده از یک شامپو و نرم‌کننده خوب مو مثل شامپو درمانی فوق مغذی نوتری سرات دوکری نه تنها برای پاکیزگی بلکه برای رفع حالت وز وزی مو ضروری است. اما اگر هر روز موهای خود را بشویید، مواد شیمیایی موجود در شامپو باعث از بین رفتن چربی طبیعی موهایتان خواهد شد. این چربی طبیعی مو از ساقه داخلی تارهای مویتان محافظت خواهد کرد و درصورت زدودن آن موهایتان خشک، شکننده و وزوز خواهد شد. از این‌رو لازم است حداقل یک روز بین شستن موهایتان فاصله وجود داشته باشد. کیفیت شامپو و نرم‌کننده مو نیز در وزوز شدن آنها نقش دارد. نرم‌کننده باید موها را تغذیه کند و به آنها رطوبت ببخشد. استفاده از یک نرم‌کننده مرغوب بعد از شست‌و‌شوی مو با شامپو باعث می‌شود موهای شما رطوبت مناسب را به دست آورد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید