شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه

شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه

حجم : ۲۰۰ میلی لیتر محل مصرف:موی سر کد بهداشتی:۱۱۲۴۸۰۵۷۷۵۷۶۱۹۷۹ جنسیت مصرف:عمومی مناسب برای :موی چرب نوع محفظه :بطری پلاستیکی کشورمبدا برند :فرانسه
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه :

چرب شدن مو از جمله مشکلاتی است که به دلیل تاثیر در ظاهر افراد می تواند باعث عدم اعتماد به نفس شود چرا که موهای چرب به دلیل سنگینی روی یکدیگر می خوابند و کم حجم جلوه می کنند ضمنا به دلیل فعالیت قارچها و باکتریها روی سبوم ، پوست سر دچار خارش می شود .
. از جمله مهم‌ترین کارهایی که باید برای موهای چرب انجام دهید، انتخاب شامپوی مناسب است تا چربی موها و پوست سر را متعادل کند البته نه هر شامپویی چراکه برخی از شامپوهای مخصوص موی چرب موجود در بازار بدلیل مواد شوینده قوی علاوه بر از بین بردن سبوم به موها نیز آسیب می رسانند هرکس می تواند با امتحان آن ها شامپویی را که با موی سرش سازگاری بیشتری دارد انتخاب نماید.
شامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه ،دارای قدرت پاک کنندگی کنترل شده و ترکیبات محافظ، از تولید چربی پوست سر کاسته و در عین حال از موها محافظت می کند. ترکیبات محرک رویش مو و مهار کننده اثرات هورمون های مسئول ریزش مو به افزایش حجم موها کمک می کند. از سوی دیگر مواد خنک کننده و طراوت بخش این شامپو شستن موها را به یک لذت تبدیل می کند.
شامپوی موی چرب اریکه با قدرت پاک کنندگی کنترل شده و ترکیبات محافظ از تولید چربی پوست سر کاسته و در عین حال از موها محاف می کند . ترکیبات محرک رویش مو و مهار کننده اثرات هورمونهای مسئول ریزش مو به افزایش حجم مو ها کمک می کند. از سوی دیگر مواد خنک کننده و طراوت بخش این شامپو شستن موها را به یک لذت تبدیل می کند . هر چیزی که برای بدن زیان‌آور باشد و ذهن را دچار تشویش کندروی موها نیز اثر می‌گذارد.

ترکیباتموجود درشامپو روزانه مخصوص موهای چرب اریکه وعملکرد هرکدام:

ترکیب ضد قارچ ROSMARINUS OFFICINALIS: 1.7%

ترکیبات تنظیم کننده چربی ترشحی HIBISCUS SABDARIFFA: 1.2% LAVANDULA EXTRACT: 0.85% ALLIUM SATIVUM: 1.15%

لایه بردار و مرطوب کننده SALICYLIC ACID & LACTIC ACID: 1.3%

مرطوب کننده و تغذیه کننده ENCAPSULATED VITAMIN E: 1% OMEGA 3 & 6 FATTY ACIDS

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید