شامپو-ضد شوره -نئودرم-فردامارکت

شامپو ضد شوره نوتریسل آنتی دندراف نئودرم ۳۰۰ میل

شامپو ضد شوره نوتریسل آنتی دندراف نئودرم ۳۰۰ میل شامپو ضدشوره نوتريسُل آنتي دندراف نئودرم فردامارکت ، با برخورداري از تركيب ضدقارچ اختصاصي كليمبازول، به همراه ايكتيول، محصولي مؤثر در پيشگيري و درمان شوره سر مي باشد. فرمول اين شامپو به گونه اي طراحي شده كه در صورت نياز، قابليت مصرف روزانه را نيز داشته باشد. […]
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شامپو ضد شوره نوتریسل آنتی دندراف نئودرم ۳۰۰ میل

شامپو ضدشوره نوتريسُل آنتي دندراف نئودرم فردامارکت ، با برخورداري از تركيب ضدقارچ اختصاصي كليمبازول، به همراه ايكتيول، محصولي مؤثر در پيشگيري و درمان شوره سر مي باشد. فرمول اين شامپو به گونه اي طراحي شده كه در صورت نياز، قابليت مصرف روزانه را نيز داشته باشد.

شامپو ضد شوره ، معجون کنترل کننده شوره سر با حفظ رطوبت طبیعی پوست سر است!

ویژگی خاص ضد شوره “نوتریسُل آنتی دندراف “، ضد التهاب، ضد قارچ، ترمیم کنندگی و تسکین دهندگی قوی است که با همراهی ایمن ترین مواد مغذی، پوست سر و تارهای مو را از درون و بیرون تغذیه می نماید.

آنتی اکسیدان های شامپو ضد شوره، با مهار رادیکال های آزاد و تنظیم pH پوست سر، در درمان شوره خفیف و شدید موثر اند.

با افزودن شامپو ضد ریزش به برنامه روتین مراقبت از مو و کف سر، شاهد تنظیم تعادل آب و چربی پوست و شادابی و طراوت مو می باشید.

ارتباط این برند، با طرفداران و استفاده کنندگان دائمی خود موجب شده، شامپو ضد ریزش نئودرم با نفوذ پذیری ترکیبات جادویی چون “مرطوب کنندگی، ضد التهاب، ضد شوره و ضد قارچ” بودن، در کنار معروف ترین برندهای جهان، انتخاب ارزنده ای باشد.

ویژگی های شامپو ضد شوره نئودرم:

برطرف کننده شوره و پوست سر

رفع خارش و التهاب پوست سر

روش مصرف شامپو ضد شوره نئودرم:

مقدار کافی از شامپو را بروی موهای خیس ریخته و ماساز دهید.اجازه دهید کف شامپو به مدت سه دقیقه روی سر بماند و سپس آبکشی نمایید.جهت دستیابی به نتیجه دلخواه حداقل دوبار در هفته و به مدت شش هفته متوالی از شامپو ضد شوره نوتریسول آنتی دندروف نئودرم استفاده نموده  و یا طبق دستور پزشک خود عمل کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید