{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”بهترین شامپو برای شوره سر چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شوره سر چیست و چرا ایجاد می شود؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”انواع شامپو ضد شوره سر چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید شامپو ضدشوره سر :✅خرید اینترنتی شامپو ضدشوره سر با قیمت مناسب، بهترین شامپو ضد شوره سر برای از بین بردن شوره های سخت سر در داروخانه اینترنتی فردامارکت “,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}
شامپو ضد شوره: در این مطلب از سایت فردامارکت، می خواهیم در مورد یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد جامعه  برای شما عزیزان توضیح دهیم. این روزها ریزش مو، شوره سر، موخوره، کم شدن موها، ضعیف شدن ساقه و ریشه مو از مهم ترین مشکلاتی است که با مردم همراه است. یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که می تواند برای تمامی افراد جامعه خسته کننده باشد، ایجاد شوره سر می باشد.

شامپو ضد شوره، یکی از مواردی است که می توانیم برای برطرف کردن این مشکل از آن استفاده کنیم. خرید بهترین شامپو ضد شوره برای انواع موهای خشک، چرب و معمولی هر کدام می تواند عملکرد متفاوتی داشته باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از خرید شامپو ضد شوره برای موهای خودتان، جنس موی خود را بررسی کنید.

انتخاب بهترین شامپو ضد شوره ایرانی و خارجی، مناسب برای کودکان، مخصوص موهای چرب، مخصوص موهای خشک، جدید ترین شامپو ضدشوره در بهترین برند و مارک و همچنین برای مصرف روزانه می تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت و کیفیت شامپوی مورد نظر شما داشته باشد. قبل از اینکه بخواهیم درمورد بهترین و جدید ترین شامپو ها و تقویت کننده و حالت دهنده های مو برای شما توضیح دهیم بهتر است، علائم ایجاد شوره سر را برای شما شرح دهیم.

دلایل ایجاد شوره سر چیست؟

شوره سر، یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که با خانم ها، آقایان و حتی کودکان و بچه ها همراه است. حتما شما هم در طور روز با این مشکل همراه شده اید و برایتان سوال به وجود آمده که چه شامپویی برای ضد شوره خوبه؟ این سوالی است که اکثرا به آن می رسند به دنبال جوابی برای آن هستند که ما در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

شوره سر و یا سبوره به پوسته های ریزی گفته می شود که معمولا روی سر دیده می شود. از نشانه های شوره می توانیم به خارش و قرمزی پوست سر اشاره کنیم. پوسته  شدن پوست سر، معمولا طبیعی است که به دلیل ایجاد و شکل گیری پوست جدید روی سر شکل می دهد. این سبوره ها می توانند گاها خشک و یا چرب باشند.

عوامل ایجاد شوره سر:

 • تغذیه نا مناسب
 • استرس و اضطراب
 • هوای گرم و مرطوب
 • از بین رفتن تعادل بین هورمون ها
 • عفونت های قارچی
 • چربی بیش از اندازه پوست و مو سر

مواردی که نام برده شد، از جمله عواملی است که می تواند منجر به شوره در سر شود. راهکارهای زیادی برای رفع شروه سر وجود دارد که در ادامه به مهم ترین آن اشاره خواهیم کرد. استفاده از شامپو ضد شوره و حالت دهنده، شامپوهای حاوی زینک، دارای جوانه گندم، گیاهی، قوی، طبیعی، ضد خارش، ضد ریزش مو، ضد قارچ و… همه اینا می توانند در رفع شوره سر شما تاثیر گذار باشند.

کدام شامپو ضد شوره برای مو مناسب تر است؟

شامپو ضد شوره، با توجه به اینکه دارای ترکیبات متنوعی می باشد، برای انواع موها ساخته و تولید می شود. اگر به دنبال بهترین شامپو ضد شوره ایرانی، خارجی، جدید، قیمت مناسب، حاوی زینک، طبیعی، گیاهی، حالت دهنده، ضد خارش، عالی و خوب هستید باید جنس موی خودتان را در نظر داشته باشید.

شامپو ضد شوره چی بخرم؟ جزء سوالاتی است که معمولا برای همه به وجود می آید. شما هم باید قبل از خرید شامپوی مورد نیاز خود برای رفع شوره سر، بهترین و جدید ترین آن را در انواع ایرانی و خارجی انتخاب کنید. برای خرید بهترین شامپو ضد شوره می توانید به داروخانه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید و این محصولات را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

وقتی در مورد جدید ترین شامپوهای ضد شوره صحبت می کنیم، حتما اسم های زیادی در ذهن شما شکل می گیرد. خرید انواع این شامپوها برای شوره سر به دلیل اینکه دارای ترکیباتی چون: کتوکونازول، کلوتریمازول، سلنیوم سولفاید، زینک و پریتیون می باشد، تاثیرگذاری بسیار زیادی روی پوست سر دارد و بعد از مدتی استفاده می تواند روی رفع شوره پوست سر اثرگذار باشد. البته نحوه استفاده و شیوه مصرف نیز نقش مهمی خواهد داشت.

بهترین شامپو ضد شوره برای موهای چرب

همان طور که می دانید یکی از عوامل ایجاد شوره می تواند چرب بودن مو و پوست سر باشد. به همین دلیل بهتر است، مناسب ترین شامپو و تقویت کننده را برای رفع موهای چرب انتخاب کنید. انتخاب و خرید تقویت کننده و حالت دهنده ضد شوره اویدرم، کلیر، فولیکا، پنتن، نیزورال، سریتا مخصوص پوست موهای چرب می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. شما می توانید برای خرید جدید ترین و مناسب ترین این شامپو در برند های خارجی و ایرانی به سایت ما، فردامارکت مراجعه کنید.

شامپو ضد شوره برای موهای خشک

موهای خشک هم گاهی به دلیل خشکی زیادی می توانند باعث ایجاد شوره سر شوند. حساسیتی که برای موهای خشک وجود دارد بیشتر از موهای چرب است، شما می توانید برای انتخاب بهترین شامپو ضد شوره و حالت دهنده، ضد خارش و مرطوب کننده موی سر به داروخانه آنلاین فردامارکت مراجعه کنید. شما می توانید با خرید بهترین شامپو ضد شوره ویتامینه، طبیعی اریکه، لافارر، سریتا، ایروکس، ئوکری، داو، درمالیست و… به شوره سر خود خاتمه دهید.

انواع شامپو ضد شوره و تقویت کننده:

 • نیزورال
 • کلیر
 • سریتا
 • پنتن
 • اویدرم
 • سینره
 • فولیکا

این حالت دهنده ها و تقویت کننده نمونه ای از بهترین شامپوهای ایرانی و خارجی موجود در این داروخانه اینترنتی می باشد. در این مطلب درمورد بهترین و مناسب ترین شامپوهای ضد شوره مناسب برای موهای خشک، چرب، زنانه، مردانه، کودکان برای شما توضیح دادیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این شامپو ها، علاوه بر اینکه می تواند در درمان شوره سر شما نقش داشته باشد به عنوان بهترین تقویت کننده، حالت دهنده، مرطوب کننده، ضد ریزش، ضد خارش و… مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت به روز این شامپو ها می توانید به فروشگاه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید