شامپو موهای فر ومجعد ایوروشه

شامپو موهای فر ومجعد ایوروشه

  ویژگی های اصلی:   - حاوی عصاره ی برگ درختان بائوباب   - تغذیه ی مو   - رطوبت رسانی به مو   - حالت دهندگی مو   فاقد مواد:   - فاقد پارابن   - فاقد سیلیکون   - فاقد کلورانت کد بهداشتی :۱۳۳۸۰۹۰۵۶۶۸۴۲۸۵۹
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

 شامپو موهای فر و مجعد ایوروشه

شامپو موهای فر و مجعد ایوروشه فردامارکت حاوی عصاره ی برگ درختان بائوباب بوده که سرشار از پلی ساکارید و مواد تثبیت کننده ست که موجب می شود موهای مجعد و فر حالتی زیبا به خود بگیرند. فرمولاسیون مخصوص مناسب موهای فر و مجعد سبب تغذیه و رطوبت رسانی به مو شده و اجازه می دهد حالت مجعد و فر مو به زیبایی حفظ شود. این محصول مخصوص موهای فرو مجعد  بدون ایجاد حس سنگینی بر موها، برای تمام طول روز خوش حالت نگه می دارد.

ویژگی های شامپو موهای فر و مجعد:

– با داشتن عصاره بائوباب غنی از پلی ساکارید است

-باعث تغذیه و رطوبت رسانی مو است

-پس از شستشو باعث حالت دهندگی آسان به مو

-فاقد موادی چون پاراپن و سیلیکون و کلورانت است

پس از استفاده از این محصول مو های فر و مجعد شما برای مدت طولانی از حالت فری و مجعد خود بیرون آمده و با داشتن حالتی زیبا باعث می شود دیگر حس سنگینی مو هایتان را احساس نکنید.

با داشتن عصاره بائوباب باعث تقویت مو ها شده و در بازسازی مو ها نیز نقش دارد.

موهایی که به صورت مجعد و فرفری هستند اغلب جنس خشکی دارند و البته ضخیم تر از دیگران است. اما موهایی فرفری یا مجعد سخت‌تر از هر موی دیگری شانه می‌شوند و این یکی از سخت‌ترین کارهای روزانه است برای دارندگان موهای مجعد.

دستور مصرف شامپو موهای فر و مجعد:

از شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد می توانید دو تا سه بار در هفته استفاده کنید. موها را مطوب کنید و دو بار با شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد  بشویید بعد از هر بار شستشو کف شامپو را چند دقیقه روی سر نگه دارید و بعد آب بکشید اندکی از کف شامپو را بعد از شستشوی دوم روی موهای خود نگه دارید تا تأثیر شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد چند برابر شود.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید