شامپو ضد شوره و ضد ریزش بانوان کلیر حجم ۲۰۰ میلی لیتر

شامپو ضد شوره و ضد ریزش بانوان کلیر حجم ۲۰۰ میلی لیتر

حجم: ۲۰۰ml شماره مجوز سازمان غذا و دارو: ۲۳۴۰۶۳۱۶۵۳۴۷۵۸۱۲ برند: Clear کشور سازنده برند: ترکیه
تومان 0
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو کلیر مخصوص موهای خشک زنانه چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”شامپو کلیر برای موهای معمولی چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”انواع شامپو کلیر چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید شامپو ضد شوره و تقویت کننده کلیر بانوان:✅ خرید شامپو ضد شوره و ضد ریزش موی مناسب برای بانوان برند کلیر ،از فروشگاه آنلاین فردامارکت .”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

شامپو ضد شوره برای موهای چرب

شامپو ضد شوره و ضد ریزش بانوان کلیر حجم ۲۰۰ میلی لیتر

شامپو ضد شوره و ضد ریزش مو بانوان کلیر حجم ۲۰۰ میلی لیتر: همان طور که می دانید ، شامپو ها متناسب با جنسیت “خانم یا آقا” دارای ترکیبات متفاوتی هستند چرا که طبیعتا جنس موی خانم ها و آقایان با یک دیگر متفاوت است و همچنین به میزان مشخصی مواد تقیوت کننده نیاز دارد . شامپو هایی که به عنوان شامپو تقویت کننده برای خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد ، نمونه ای از بهترین شامپو ها می باشد و تا به الان توانسته اند ، مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرند .

یکی از شامپو های موجود در فروشگاه اینترنتی فردامارکت ، شامپو کلیر می باشد . این شامپو با توجه به کاربرد های متفاوتی که دارد مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است . شما می توانید با توجه به نیازی که دارید و نوع استفاده ای که می خواهید از شامپو داشته باشید ، شامپوی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید . در ادامه بیشتر در مورد شامپو کلیر صحبت خواهیم کرد .

شامپو کلیر مخصوص موهای خشک زنانه

همان طور که می دانید شامپو ها دارای انواع مختلفی می باشند . شامپو کلیر هم شامپویی است که برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه تولید می شود و برای انوع موها مورد استفاده قرار می گیرند . شامپو کلیر زنانه دارای انواع مختلفی می باشد که عبارت اند از :

  • شامپو کلیر زنانه برای موهای چرب
  • شامپو کلیر زنانه برای موهای خشک
  • شامپو کلیر زنانه برای موهای معمولی
  • شامپو کلیر زنانه برای جلوگیری از ریزش مو
  • شامپو کلیر زنانه برای رفع شوره
  • و…
  • شما هم می توانید این شامپو کلیر را متناسب با جنس موهای خودتان خریداری کنید . با توجه به این که خانم ها موهای خشکی دارند و همین باعث پوسته پوسته شدن موهای آن ها و در نهایت ریزش موی آن ها می شود ، برای تقویت و بهبود موهایشان می توانند از شامپو ضد شوره و ضد ریزش موی کلیر زنانه استفاده کنند .

شامپو کلیر برای موهای معمولی

موها دارای جنس های مختلفی می باشد . موهای چرب ، موهای خشک و موهای معمولی هر کدام نحوه مراقب متفاوتی دارند و باید با در نظر گرفتن جنسی که دارند مراقبت شوند و موهای معمولی به نسبت سایر مو ها بسیار طبیعی می باشد و به مراقبت آن چنانی نیاز ندارد ولی باید توجه داشته باشید که موهای معمولی هم برای مراقبت بیشتر به شامپو مخصوص نیاز دارد . شامپو کلیر برای موهای معمولی یکی از تولیدات این برند معتبر می باشد که شما می توانید آن را برای شست و شوی موهای خود انتخاب و خریداری کنید .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید