حراج!

شربت فروگلوبین ب ۱۲ ویتابیوتیکس 

 شربت فروگلوبین ب ۱۲ ویتابیوتیکس آهن از فاکتورهای لازم و مهم در ساختار هموگلبین ومیوگلبینبه‌شمار می‌آید. آهن موجود در هموگلبین در برنامه‌های ورزشی‌ای همانند برنامه‌های استقامتی یک فاکتور کلیدی و اساسی در موفقیت ورزشکار است. همچنین، عملکرد استقامتی بهتر ورزشکاران در مقایسه با افراد عادی ناشی از افزایش غلظت هموگلوبین خون آنان می‌باشد. در واقع […]
50000تومان 6%
تومان 47000

19 در انبار

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

 شربت فروگلوبین ب ۱۲ ویتابیوتیکس

آهن از فاکتورهای لازم و مهم در ساختار هموگلبین ومیوگلبینبه‌شمار می‌آید. آهن موجود در هموگلبین در برنامه‌های ورزشی‌ای همانند برنامه‌های استقامتی یک فاکتور کلیدی و اساسی در موفقیت ورزشکار است.

همچنین، عملکرد استقامتی بهتر ورزشکاران در مقایسه با افراد عادی ناشی از افزایش غلظت هموگلوبین خون آنان می‌باشد. در واقع کارکرد آهن در ساختمان هموگلبین سبب افزایش اکسیژن‌رسانی به بدن می‌گردد؛ چراکه در فعالیت‌های استقامتی سیستم غالب تأمین انرژی از طریق سیستم هوازی می‌باشد.

کمبود آهن منجر به ؟آنمی ناشی از کمبود آهن می‌گردد که در نتیجه ظرفیت و توان هوازی ورزشکاران کاهش می‌یابد.

شربت مکمل فروگلوبین ب ۱۲ ویتابیوتیکس :

شربت حاوی آهن همراه با عوامل سازنده گلبول قرمز و ویتامین های گروه B و املاح معدنی مختلف بوده که از طریق معده جذب و بر دستگاه گوارش اثر سویی ندارد و می تواند کمبود آهن بدن را جبران کند، تشکیل هموگلوبین (که اکسیژن را به مغز، قلب، عضلات و سایر بافتهای بدن حمل می کند و این مکانیسم جهت آزاد شدن انرژی از مواد غذایی صورت می گیرد) وابسته به مقدار کافی آهن و مواد و املاح معدنی در جیره غذایی روزانه می باشد.

گروههایی که بیشتر نیازمند دریافت مکمل آهن می باشند: کودکان در حال رشد (این محصول اشتها آور نیز هست)، خانم ها در دوران قاعدگی (که باعث خونسازی و جایگزینی خون از دست رفته می شود) و شیردهی، خانم های باردار، گیاهخواران و ورزشکاران.

محتویات: به این محصول علاوه بر فروس سولفات و اسید فولیک، ویتامین C ، ویتامین های ضروری گروه B برای خونسازی و بعضی املاح معدنی اضافه شده و با مالت و عسل و طعم دهنده پرتقالی مخلوط شده تا طعمی دلچسب پیدا کند.

روش مصرف شربت فروگلوبین ب ۱۲ در کودکان ۱ تا ۳ سال به صورت ۱ قاشق چای خوری ۱ بار در روز و د رکودکان ۴ تا ۶ سال به صورت۱ قاشق چای خوری ۲ بار در روز و در کودکان ۷ تا ۱۲ سال به صورت۲ قاشق چای خوری ۱ تا ۲ بار در روز  و در بزرگسالان ( زنان و مردان) به صورت ۲ قاشق چای خوری ۲ بار در روز و اما دوران قاعدگی و بارداری باید ۱ قاشق چای خوری ۳ بار در روز باشد.

* هر قاشق چای خوری معادل ۵ میلی لیتر میباشد

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید