شربت-کیندر-مولتی ویتامین-فردامارکت

شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال ۲۰۰ میلی لیتر

شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال ۲۰۰ میلی لیتر شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال  فردامارکت حاوی ویتامین های ضروری و ریز مغذی روی می باشد. جذب میزان کافی از ویتامین ها در کودکان و نوجوانان خصوصا جهت حفظ قدرت دفاعی بدن و رشد مطلوب، بسیار ضرروی و لازم به نظر میرسد. شربت کیندر مولتی ویتامین حاوی […]
تومان 81700

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شربت کیندر مولتی ویتامین یوروویتال  فردامارکت حاوی ویتامین های ضروری و ریز مغذی روی می باشد. جذب میزان کافی از ویتامین ها در کودکان و نوجوانان خصوصا جهت حفظ قدرت دفاعی بدن و رشد مطلوب، بسیار ضرروی و لازم به نظر میرسد.

شربت کیندر مولتی ویتامین حاوی ۱۱ ویتامین ضروری و ریز مغذی روی می باشد. ویتامین ها اجزاء اصلی تشکیل دهنده رژیم غذایی روزانه را تشکیل می دهد ودر فعالیت تعداد زیادی از واکنشهای متابولیکی بدن شرکت دارند. جذب میزان کافی از ویتامینها در کودکان و نوجوانان خصوصاً جهت حفظ قدرت دفاعی بدن و رشد مطلوب ، بسیار ضرروی و لازم به نظر میرسد. ویتامینD موجود در شربت کیندر مولتی ویتامین، باعث جذب بهتر کلسیم از رژیم غذایی جهت ایجاد افزایش استحکام استخوانها و دندانها نیز می گردد.

کودکان برای رشد و نمو نیاز دارند از انواع مواد معدنی و ویتامین ها تغذیه کنند. بسیاری از ویتامین ها ضروری بوده و بدن قادر به ساخت آنها نیست و تنها باید از طریق غذا یا مکمل های غذایی جذب بدن شوند. شربت نیو کیندر مولتی ویتامین یورو ویتال یکی از بهترین مکمل های غذایی برای کودکان است که شامل ۱۰ ویتامین ضروری و روی بوده و مواد مغذی مورد نیاز کودک جهت بهبود رشد را فراهم می کند و موجب تقویت سیستم ایمنی در نوزادان می شوند.

موارد مصرف شربت  مولتی ویتامین نیو کیندر یورو ویتال 

-تقویت سیستم ایمنی در نوزادان

-ترمیم زخم ها

-تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی

-بهبود عملکرد سیستم ایمنی

-رشد کودکان و نوجوانان

چطوری مصرف کنیم

روزانه ۱ قاشق مرباخوری (۵ میلی لیتر) و یا مطابق دستور پزشک مصرف شود.

لطفا دقت کنید

در صورت بارداری و یا شیردهی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.
این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.
دور از دسترس اطفال، دور از نور و در جای خنک و نگهداری شود.
پس از باز نمودن در بطری، حتما داخل یخچال نگهداری شود.
قبل از مصرف تکان دهید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید