شوینده بدن مناسب پوست های چرب و آکنه ای اریکه

شوینده بدن مناسب پوست های چرب و آکنه ای اریکه

حجم :۲۰۰ میلی لیتر محل مصرف :بدن کد بهداشتی: ۱۰۱۹۳۲۵۹۶۲۵۳۱۹۹۸ جنسیت مصرف :عمومی عملکرد:شوینده بدن نوع محفظه :بطری پلاستیکی کشورمبدابرند:فرانسه
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شوینده بدن مناسب پوست های چرب و آکنه ای اریکه :

انتخاب شوینده مناسب یکی از مهم ترین گام های مراقبت از پوست میباشد که اگر با توجه به جنس پوست خود شوینده ی مناسبی انتخاب کنید قطعا بسیاری از مشکلات پوستی شما حل خواهد شد.
یکی از پوست های حساس که اگر محصول مناسب نزند، چربی اضافی روی پوست باقی میماند و منافذ را مسدود میکند، پوست چرب است. این خود دلیل بزرگیست برای تشدید و تحریک پوست چرب برای تولید آکنه!
مراقبت از پوست چرب به دلیل وجود چربی در منافذ پوست شاید کمی دشوار باشد اما توجه داشته باشید که اگر به موقع فکری به حال این پوستا نکنید، ناچارید مشکلات ناشی از آن را تحمل کنید.شوینده بدن مناسب پوست های چرب و آکنه ای اریکه یک محصول مناسب برای شستشو پوست های چرب میباشد
شوینده بدن مناسب پوست های چرب و آکنه ای اریکه پاک کننده ملایم بدن که پاک کننده و تمیز کننده چربی است و از بین برنده ی مشکلات پوست تمیز کنندهای است گه فرمول آن بدون صابون و معادل ph پوست می باشد غنی شده با عصاره کالندولا و بابا آدم است .
باعث کاهش تاثیرات ظاهری منفی در بدن بخصوص بین دو کتف در پشت و دکلته می شود.
این ژل پاک کننده موثری است بدون اینکه باعث قرمزی و صدمه به پوست شود . پوست دا نرم تمیز و تازه خواهد شد.
ترکیبات موثر خود از جمله روعن درخت چای و آلوئه ورا ، هم چنین وجود ترکیبات لایه بردار انتخاب مناسبی برا ی افرادی است که از پوست بدن جرب رنج می برند .

ترکیبات موثرموجوددرشوینده بدن مناسب پوست های چرب و آکنه ای اریکه :

عصاره کالندولا، عصاره بورداک، اسانس روغن پرتقال شیرین

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید