شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز پاکسمن

شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز  (بعد از عمل جراحی) با پیشرفت تکنولوژی و افزایش امکانات زندگی به سمت کم تحرکی و چاقی بیشتر سوق داده میشود  که به این علت یکسری از بیماریها در دنیا نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است که در بین این بیماریها مشکلات ستون فقرات مخصوصا درد کمر […]
تومان 189000
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز  (بعد از عمل جراحی)

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش امکانات زندگی به سمت کم تحرکی و چاقی بیشتر سوق داده میشود  که به این علت یکسری از بیماریها در دنیا نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است که در بین این بیماریها مشکلات ستون فقرات مخصوصا درد کمر یا کمر درد، بالاترین میزان را داراست که علت اصلی آن تغییر شیوه زندگی از زندگی پر تحرک و پر فعالیت به سمت کم تحرکی و پشت میز نشینی و عدم تطابق صحیح وضعیت بدن با این نوع حیات است.

 از دلیل های دیگر کمر درد میتوان به افزایش سن، کشیدگی یا ضعف عضلات قدامی شکم ، چاقی، زایمان های مکرر در زنان، و همچنین جراحی در ناحیه شکم، توانایی عضلات شکم کاهش پیدا کرده و باعث برآمدگی شکم می شود. پس از انجام عمل های جراحی شما نیازمند حمایت های بیشتر برای شکم و کمر خود میباشید یکی از این حمایت ها میتواند شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز باشد . 

شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز بعد از عمل جراحیربه شما کمک میکند شکم خود را به حالت اولیه برگردانید.

شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز دارای ۲ اتل نرم جهت کمک به ثبات کمر است  به همین دلیل میتواند در بهبود سریعتر به شما کمک کند.

الیاف به کاربرده شده در شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز میتواند هوا را تهویه کند و به همین دلیل مانع تعریق شود.

شکم بند تمام کش اتل دار ممتاز دارای یک بند کشسان دیگر چهت حمایت بیشتر است همچنین برای هر سایزی قابل تنظیم میباشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید