شکم بند طبی تمام کش پل دارپاکسمن

شکم بند طبی تمام کش پل دارپاکسمن

شکم بند طبی تمام کش پل دار (بعد از عمل جراحی)  مهمترین عوامل بر هم زننده قوس طبیعی کمر  وجود یک شکم بزرگ است که موجب زیاد شدن انحنای کمری می‌شود و برای جبران این حالت،   ستون فقرات مجبور است که انحنا و تحدب را در ناحیه پشتی  بیشتر کند و  گودی زیاد کمر، […]
تومان 213000
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

شکم بند طبی تمام کش پل دار (بعد از عمل جراحی)

 مهمترین عوامل بر هم زننده قوس طبیعی کمر  وجود یک شکم بزرگ است که موجب زیاد شدن انحنای کمری می‌شود و برای جبران این حالت،   ستون فقرات مجبور است که انحنا و تحدب را در ناحیه پشتی  بیشتر کند و  گودی زیاد کمر، قوز شدن بیشتر پشت می شود و حتی این امر می تواند در موارد طولانی تر سبب زیاد شدن انحنای گردن هم بشود. .

هر عامل و هر حالتی  که سسب شود که این  قوس های طبیعی کمر و گردن و پشت به هم بخورند دردایجاد  می‌کنند و سبب اسپاسم عضله و گرفتگی  در آن می شوند  و فشار به استخوان‌ها و  مفاصل پشت انها به عنوان فاست می شوند که درد بسیاری از افراد که گودی کمر دارند به دلیل فشار روی این فاست هاست و در ادامه هم ممکن است مشکلات  شدید تر مانند دیسک کمر و یا  کمردرد شدید شوند.

شکم بند طبی تمام کش پل دار  برای مواقعی که شما گودی زیاد دارید یا شکم شما زیادی بزرگ است بعد از عمل های حراحی و کاهش درد دیسک کمر مبتواند مفید باشد.

شکم بند طبی تمام کش پل دار  دارای ۲ اتل است که باعث ثابت ماندن حالت صحیح پشت میشود. شکم بند طبی تمام کش پل دار علاوه بر اتل ها دارای یک کش دیگر جهت حمایت بیشتر میباشند.

شکم بند طبی تمام کش پل دار با الیافی ساخته شده اند که مانع از تعریق میشوند و ضد حساسیت هستند و برای استفاده زولانی مدت مناسب است.

شکم بند طبی تمام کش پل دار  قابل شستشو و بسیار سبک و راحت می باشند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید