ضد آفتاب فاقد چربی مخصوص آقایان SPF50 پرودرما

ضد آفتاب فاقد چربی مخصوص آقایان SPF50 پرودرما

حجم :۴۰ میلی لیتر رنگ : بی رنگ محل مصرف: صورت کد بهداشتی: ۳۸/۱۳۵۲۹ جنسیت مصرف: آقایان عملکرد:ضد آفتاب نوع پوست :پوست مختلط و معمولی کشورمبدا برند:ایران
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ضد آفتاب فاقد چربی مخصوص آقایان SPF50 پرودرما:

این محصول فاقد چربی، سبک با قابلیت پخش و جذب سریع، بدون ایجاد اثر سفید کنندگی، محافظت کننده در برابر رادیکال‌های آزاد، حاوی ترکیبات مرطوب‌کننده، غیرجوش‌زا و مقاوم در برابر تعریق و شست و شو است

برخی ازترکیبات موثر موجود در ضد آفتاب فاقد چربی مخصوص آقایان SPF50 پرودرما وعملکرد هرکدام :

عصاره لیمو – سپی کنترل(Sepicontrol A5) – عصاره کتان – عصاره کالاندولا – گلیسرین و پانتنول – انواع ویتامین های C و E
عصاره لیمو بعنوان ترکیب طبیعی حاوی انواع ویتامین C، مواد آنتی اکسیدان و اسید سیتریک، دارای خواص ضد رادیکال آزاد، پاک کنندگی، شفاف سازی و افزایش دهنده طراوت و شادابی پوست میباشد.
عصاره کالاندولا با دارا بودن خواص مرطوب کنندگی، ضد التهاب و التیام بخشی سبب افزایش لطافت و کاهش التهابات و قرمزی ناشی از تابش نور خورشید بر پوست میشود.

+++ PA بیانگر میزان محافظت این ضدآفتاب در برابر اشعه UVA (عامل لک و تیرگی و پیری پوست) است و نشان دهنده PPD به اندازه ۸ تا ۱۶ است به این معنی که پوست شما با این ضدآفتاب به لحاظ زمانی ۸ تا ۱۶ برابر زمانی که بدون پوشش در آفتاب رنگ می‌گیرید، طول می‌کشد تا رنگ گرفته و تیره شود (یعنی محافظتی ۸ تا ۱۶ برابر محافظت طبیعی پوست).

کرم ضد آفتاب مخصوص آقایان پرودرما حاوی شش فیلتر شیمیایی(ارگانیک) اشعه UV است. این فیلترها شامل اتیل هگزیل متوکسی سینامات(اکتینوکسات)، اکتوکریلن،‌تینوسرب M، اکتی‌سالات،‌ آووبنزن و اتیل هگزیل تریازون است.

اکتینوکسات اولین فیلتر ضد آفتاب پرودرما فیلتر اشعه UVB است که با جذب این اشعه از پوست محافظت می‌کند. اکتینوکسات از جمله فیلترهای با جذب بالا و نسبتا پرخطر اشعه UVB است که دارای تاییدیه FDA بوده و تا غلظت ۷.۵٪ برای استفاده در ضدآفتاب‌ها مجاز است. جذب این ترکیب از طریق پوست بالا بوده و در ادرار و خون و شیر مادران یافت می‌شود. آزمایش این ماده روی حیوانات نشان می‌دهد این ترکیب عملکرد هورمون‌های بدن را تحت تاثیر قرار داده(اثر استروژنی) و در ترشح هورمون‌های تیروئید اختلال ایجاد می‌کند(safecosmetics و EWG).

اکتوکریلن ترکیب بعدی ضد آفتاب پرودرما، یک ترکیب شیمیایی جذب‌کننده اشعه UVB و UVA2 و پایدار در برابر نور خورشید است. این ماده علاوه بر خاصیت مرطوب‌کنندگی، اثر و پایداری دیگر فیلترهای شیمیایی از جمله آووبنزن را افزایش می‌دهد و در ترکیب با آووبنزن محافظت خوبی در برابر اشعه UVA (عامل اصلی سرطان و پیری پوست) ایجاد می‌کند.

تینوسرب M،‌ از جمله فیلترهای شیمیایی جذب‌کننده و بازتاب دهنده هر دو اشعه UVA و UVB است که علاوه بر محافظت از پوست در برابر هر دو اشعه،‌ اثر و پایداری سایر فیلترها (مانند اکتینوکسات) را افزایش می‌دهد. جذب پوستی تینوسرب M بسیار ناچیز بوده و موجب تحریک و حساسیت پوستی نمی‌شود.

ترکیب بعدی اکتی سالات فیلتر شیمیایی UVB ترکیبی نسبتا ایمن است که به عنوان پایدارکننده سایر فیلترها و جذب‌کننده اشعه فرابنفش در ضدآفتاب‌ها به کار می‌رود.

آووبنزن ترکیب بعدی ضدآفتاب پرودرما از فیلترهای شیمیایی ایمن اشعه UVA است. همان طور که پیش‌تر گفتیم آووبنزن در برابر نور خورشید ناپایدار بوده و به سرعت تجزیه شده و خاصیت خود را از دست می‌دهد به همین دلیل این ماده می‌بایست با پایدارکننده‌های شیمیایی ترکیب شود. یکی از بهترین پایدارکننده های آووبنزون که خاصیت ضدآفتابی آن را نیز افزایش می‌دهد Octocrylene است که در این ضدآفتاب استفاده شده است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید