ضد غفونی کننده دست دلتا

ضد غفونی کننده دست دلتا محلول  ضد عفونی کننده دست دلتا برای کاهش حضور عوامل عفونت زا روی دست ها استفاده می‌شود. این  محلول با نابود کردن غشای سلولی باکتری‌ها و پوشینه ویروس‌ ها آن‌ها را نابود می‌کند. محلول  ضد عفونی کننده دلتا نیازی به شستشو و آبکشی ندارد و با یکبار مصرف آلودگی ها […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

ضد غفونی کننده دست دلتا

محلول  ضد عفونی کننده دست دلتا برای کاهش حضور عوامل عفونت زا روی دست ها استفاده می‌شود. این  محلول با نابود کردن غشای سلولی باکتری‌ها و پوشینه ویروس‌ ها آن‌ها را نابود می‌کند. محلول  ضد عفونی کننده دلتا نیازی به شستشو و آبکشی ندارد و با یکبار مصرف آلودگی ها را از بین می برد. همچنین با استفاده از این محصول از گسترش سرماخوردگی و بیماری ها نیز جلوگیری می شود.

 دسته‌ای از مواد هستند که در سطح پوست، بدن و در بافت‌های زنده استفاده می‌شوند و با اثر بر باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها، اسپور باکتری‌ها و سایر ارگانیسم‌ها آن‌ها را از بین می‌برند و یا از رشد آن‌ها جلوگیری می‌کنند.

یکی از بهترین روش های پیش گیری از ابتلا به بیماری های عفونی، شستشو و ضد عفونی کردن مرتب دست هاست. ژل پاک کننده بس بدون نیاز به آبکشی و خشک کردن، دست ها را تمیز و ضدعفونی می نماید و با وجود

از ویژگی های محلول ضد عفونی دست دلتا :

پترکیبات مرطوب کننده و نرم کننده از خشکی پوست جلوگیری می کند.

دارای ضدباکتری،ضدقارچ ،ضدتوبرکولوزیس وضدویروس از جمله ویروسهای کرونا ،آنفلوانزا خوکی ،آنفلونزا پرندگان

حاوی ترکیبات مرطوب کننده و نرم کننده

جلوگیری از خشکی پوست

بدون نیاز به شستشو با آب

ضد عفونی و تمیز کننده

 طریقه ی مصرف مخلول ضد عفونی دست دلتا:

به مقدار لازم محلول ضد عفونهی کننده دست دلتا  را بر روی دست قرار داده و دست ها را به نحوی که تمام دست به ژل آغشته شود به هم مالیده و اجازه دهید دست ها خشک شود.

برروی چشم و زخم های باز استفاده نشود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

فقط برای استعمال خارجی می باشد.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید