سیندت-فوم مرطوب کننده-فردامارکت

فوم شستشوی پوست های خشک هیدرالیفت درمالیفت

فوم شستشوی پوست های خشک  هیدرالیفت درمالیفت فوم شستشوی پوست های خشک هیدرالیفت درمالیفت فردامارکت  یک شوینده مناسب علاوه بر پاکسازی پوست صورت ، باید قادر به رفع سلول های مرده پوست گردیده و مقاومت پوست را در برابر عوامل محیطی و میکروبی افزایش دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های یک شوینده مناسب ، […]
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

فوم شستشوی پوست های خشک  هیدرالیفت درمالیفت

فوم شستشوی پوست های خشک هیدرالیفت درمالیفت فردامارکت  یک شوینده مناسب علاوه بر پاکسازی پوست صورت ، باید قادر به رفع سلول های مرده پوست گردیده و مقاومت پوست را در برابر عوامل محیطی و میکروبی افزایش دهد.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک شوینده مناسب ، سازگاری آن با ساختار اسیدی پوست می باشد. صابون های دارای PH قلیایی بوده و باعث ایجاد تغییر در ساختار طبیعی پوست می گردند.

استفاده مستمر آن ها عموما باعث ایجاد خشکی ، زبری ، آسیب و همچنین حساسیت بیشتر پوست نسبت به نور خورشید می گردند. صابون ها همچنین باعث از بین رفتن باکتری های مفید پوست گردیده و در نتیجه احتمال رشد باکتری های بیماری زا را افزایش می دهند.

هزاران سال است که بشر روزی چند بار صورتش را می شوید و خشک می کند، اما این کار به ظاهر ساده هم قوانین خاص خودش را دارد، می توانید با رعایت نکاتی، از همین کار ساده، برداشت های زیبایی داشته باشید.

شستشوی صورت

در ابتدا اگر آرایشی روی صورت دارید با استفاده از پاک کننده ها، و پنبه، آن را پاک کنید، بهتر این است که از پاک کننده های گیاهی استفاده کنید و نگذارید که هیچ آرایشی روی صورتتان بماند، این قانون را به خصوص در شب هنگام بیشتر رعایت کنید، زیرا در فاصله بین شب تا صبح، فرصت زیادیست برای این که مواد مضر آرایشی، جذب پوستتان شود و زیبایی و طراوت آن را نابود کند.

ویژگی فوم شستشوی پوست های خشک:

– جلوگیری از ایجاد خشکی و زبری پوست

– حاوی مواد مرطوب کننده جهت حفظ نرمی و لطافت پوست

– شوینده غیر صابونی مناسب پوست های خشک و خیلی خشک

– فاقد پارابن و سولفات مناسب جهت شستشوی روزانه صورت

– با PH5

روش مصرف فوم شستشو پوست های خشک:

ابتدا پوست صورت را با آب ولرم خیس نموده، سپس مقدار کافی از سیندت فوم درمالیفت را روی آن مالیده و به صورت حرکات دورانی ماساژ دهید. پس از یک دقیقه آبکشی نموده و با یک حوله نرم و لطیف خشک نمائید.

هشدار فوم شستشوی پوست های خشک:

از تماس فوم با چشم ها خودداری کنید.در صورت تماس با آب فراوان شستشو دهید.

درب فوم را پس از مصرف بسته و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید