قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال

قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال

نوع محصول: قرص تعداد در بسته :۶۰ عدد جنسیت مصرف :عمومی گروه: آهن نوع محفظه: جعبه مقوایی کشور سازنده :آلمان شرکت سازنده :یورو اوتک فارما
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

کپسول مولتی ویتامین

قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال

قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال: یکی از شایع ترین مواردی که مردم این روز ها با آن سر و کار دارند ، کم خونی می باشد . این بیماری تنها نیست و ممکن است بعد از مدتی بیماری های دیگری را به دنبال داشته باشد . فولیک اسید می تواند در درمان این بیماری نقش به سزایی داشته باشد . شما می توانید با مصرف این قرص و مکمله های مورد نیاز برای کم خونی ، فقر آهن خود را کنترل کنید .

اگر قصد دارید کم خونی خود را کنترل کنید و آن را کاهش و در نهایت از بین ببرید ، باید از مکمل های غذایی که دارای آهن بسیار زیادی هستند استفاده کنید و یا این که از قرص های آهن ، ویتامین ها و فولیک اسید ها استفاده کنید . این مواد مغذی در کنار یک دیگر می توانند نقش مهمی در درمان کم خونی شما داشته باشند  . یکی از بهترین قرص هایی که ما برای درمان این بیماری پیشنهاد می کنیم ، قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال می باشد . شما می توانید برای سفارش این محصول به داروخانه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید .

آیرون ید فولیک اسید یوروویتال

قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال به عنوان قرص آیزن هم شناخته شده است و خیلی ها این قرص را با این نام می شناسند . مصرف این قرص روی تنظیمات سیستم ایمنی تاثیرگذار است و آن ها را به خوبی کنترل می کند ، این قرص می تواند روی  رشد و تکامل سیستم عصبی جنین تاثیر بگذارد و از تولد زود هنگام جنین با وزن کم جلوگیری کند .

قرص آیرون و ید و فولیک اسید یوروویتال دارای ترکیبات متنوعی می باشد که برای جنین و مادر جنین نیاز است و به خوبی می تواند تامین کننده انرژی مورد نیاز آن ها باشد . این ترکیبات که در این قرص استفاده شده است هر کدام تاثیراتی دارند . مواد تشکیل دهنده این قرص به شرح زیر می باشد :

  • آهن
  • ید
  • فولیک اسید
  • ویتامین گروه B
  • ویتامین C

موارد مصرف کپسول یوروویتال

همان طور که می دانید قرص ها و مواد دارویی برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند ، اگر شما بتوانید داروها و مکمل های دارویی را در زمان معین استفاده کنید می توانید تاثیرگذاری آن را بعد از مدتی مشاهده کنید . داروها برای کابرد های متنوعی تولید و ساخته شده اند . کپسول یوروویتال برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که به شرح زیر می باشد :

  • تامین آهن ، ید و فولیک اسید در دوران بارداری و شیردهی
  • پیشگیری از بروز آسیب های مغزی و نخاعی در جنین
  • رشد و تکامل سیستم عصبی جنین
  • مورد استفاده در دوران قبل و حین بارداری
  • جلوگیری از تولد زود هنگام نوزاد
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید