قرص-سلامت استخوان-سوپر اکل-فردامارکت

قرص سلامت استخوان سوپر اکل ۳۰ عددی

قرص استخوان سوپر اکل ۳۰ عددی سوپراکل فردامارکت ، با داشتن سیترات کلسیم ، منبع کلسیم با فراهمی زیستی بالاست. همچنین با داشتن  ویتامین D3 باعث جذب کلسیم می شود.سوپر اکل در افرادی که به کمبود کلسیم دچار اند نیاز به مصرف است، در بارداری و شیردهی، در افراد مستعد به استئوپروز و افراد مبتلا […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص استخوان سوپر اکل ۳۰ عددی

سوپراکل فردامارکت ، با داشتن سیترات کلسیم ، منبع کلسیم با فراهمی زیستی بالاست. همچنین با داشتن  ویتامین D3 باعث جذب کلسیم می شود.سوپر اکل در افرادی که به کمبود کلسیم دچار اند نیاز به مصرف است،

در بارداری و شیردهی، در افراد مستعد به استئوپروز و افراد مبتلا به استئوپروز بکار می رود. ار آنجایی که  در صورت مصرف دراز مدت کلسیم باعث  کمبود روی می گردد بنابراین در فورمولاسیون این فرآورده روی اضافه شده است. منیزیم بخش مهمی از مواد معدنی استخوان را تشکیل می دهد و در ساختمان استخوان و دندان بکار می رود. منیزیم عنصری سودمند در حفظ ذخایر کلسیم و کاهش ریسک در پوکی استخوان می باشد.

ویتامین D3 باعث افزایش جذب کلسیم از روده و کاهش دفع کلسیم می گردد و با عمل متقابل با هورمون پاراتیروئید باعث تسهیل جابجایی کلسیم از استخوان می گردد.

مشخصات استخوان چیست؟

سختی و استحکام استخوانها اسکلت بدن را توانمند و قوی میسازد.
– حفظ شکل بدن
– محافظت از بافت نرم حفرات احشایی (داخل بدن)
– تامین چهارچوب برای تراکم استخوان
– انتقال تمرکز نیروی عضلانی از یک سمت بدن به سمت دیگر در هنگام حرکت
– حفظ و ذخیره مواد معدنی ،بخصوص کلسیم.
– کمک به گردش مایعات خارج سلولی بخصوص غلظت کلسیم یونیزه.

بسیاری از اهمیت منیزیم آگاه نیستند، ولی برای مثال از فواید آهن و کلسیم باخبرند. در صورتی که این عنصر برای مغز، قلب و عملکرد ماهیچه‌ها حیاتی و همراه با ویتامین kو D برای افزایش و بهبود سلامت استخوان‌ها ضروری است.

کمبود منیزیم چنان شایع است که به جرأت می‌توان گفت درصد قابل‌توجهی از آدم‌ها به آن مبتلا هستند.چند علامت هشداردهنده زیر ممکن است کمبود این عنصر حیاتی و مهم را نشان دهد:

کمبود منیزیم، که به عنوان هیپوماژنی نیز شناخته می شود، یک مشکل بهداشتی است که اغلب نادیده گرفته می شود.

دلایل کمبود منیزیم متفاوت است. از رژیم غذایی ناکافی تا از دست دادن منیزیم از بدن

 

مشکلات بهداشتی مرتبط با کاهش منیزیم شامل دیابت ، جذب کم ، اسهال مزمن ، بیماری سلیاک و سندرم استخوان گرسنه است. افرادی که مشروبات الکلی مصرف می کنند نیز در معرض خطر بیشتری قرار دارند.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید