عکس امینو 1000 ژن استار

قرص امینو ۱۰۰۰ “ژن استار”

  • نوع: قرص
  • تعداد: 800عدد
  • تولید کمپانی: ژن استار
  • دوز: 1000
تومان

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص امینو 1000

قرص امینو  ۱۰۰۰ ( Genestar Amino Whey 1000 )

از اسیدهای آمینه گاهی اوقات به عنوان عناصر سازنده زندگی یا مواد سازنده پروتئین یاد می شود. قرص امینو دارای ترکیبات آلی است ،که بدن انسان برای کمک به تشکیل پروتئین از آنها استفاده می کند. تمام اسیدهای آمینه حاوی اکسیژن ، کربن ، هیدروژن و ازت هستند. سه نوع مختلف اسید آمینه وجود دارد و آنها عبارتند از:

اسیدهای آمینه ضروری

اسیدهای آمینه شرطی

اسیدهای آمینه غیر ضروری

قرص امینو چیست؟

پیش نیاز است که بگوییم : آمینو اسیدهای غیر ضروری و شرطی بدون در نظر گرفتن میزان تغذیه توسط بدن ساخته می شوند ، در حالی که اسیدهای آمینه ضروری از غذایی که می خوریم تأمین می شود. یک رژیم غذایی غنی از پروتئین ، قسمت مهمی از بدن است که اسیدهای آمینه ضروری را دریافت می کند.

حال به سوال اصلی قرص امینو برای چیست پاسخ دقیق تری میدهیم :

به طور کلی ، وقتی افراد در مورد مکمل های اسید آمینه صحبت می کنند ، در مورد مکمل هایی صحبت می کنند که حاوی یک یا چند مورد از ۹ اسید آمینه ضروری است که بدن به تنهایی تولید نمی کند.

آمینو اسیدهای شاخه ای، گروهی از آمینو اسیدهای ضروری هستند که معمولاً در مکمل های بدون نسخه یافت می شوند. شاخه به سه اسید آمینه ضروری اشاره دارد.

آمینو اسیدهای اساسی معمولاً از طریق رژیم غذایی مناسب و تغذیه دریافت می شوند. برای تامین امینو می توانید از مکمل امینو ۱۰۰۰ ژن استار استفاده کنید.

اثرات قرص امینو:

این نوع از مکمل ها مفید هستند زیرا: به هضم غذا کمک کنید ،در ترمیم بافت بدن و روند رشد کمک میکند ، به عنوان منبع انرژی استفاده می شود

قرص امینو اسید برای بدنسازی:

برای عملکرد عضلات  ،سطح مناسب اسید آمینه برای رشد و تقویت عضلات مهم است. آنها به کنترل تعادل بین آتروفی و ​​رشد عضله انسان کمک می کنند. مکمل رژیم

غذایی با اسیدهای آمینه ضروری ممکن است باعث افزایش نیتروژن به بدن شود. همچنین می تواند به حفظ مقدار اسیدهای آمینه ذخیره شده در عضلات اسکلتی شما کمک کند. عملکرد ورزشی آمینو اسیدها به همراه رژیم غذایی با پروتئین زیاد به طور مکرر به ورزشکاران عرضه می شوند.

اگر اندکی قبل یا بعد از ورزش آمینو اسیدهای ضروری را مصرف کنید ، ممکن است رشد عضلات شما افزایش یابد. اسیدهای آمینه همچنین ممکن است در دوره ریکاوری ورزش کمک کنند. با این حال مشخص نیست که آیا تفاوت معناداری بین مکمل اسیدهای آمینه و صرفاً رژیم غذایی با پروتئین بالا وجود دارد. سطح گلوکز خون ثابت شده است که اسیدهای آمینه برای سطح قند خون مفید هستند. برخی از افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ که از اسیدهای آمینه استفاده می کنند قادرند قند خون خود را بدون تأثیر بر میزان انسولین کاهش دهند. مشخص نیست که اثرات طولانی مدت مکمل های اسید آمینه بر قند خون می تواند باشد.

بانوان و قرص Genestar Amino Whey :

شرایط پوست زنان جوانی که از مکمل های اسید آمینه استفاده می کنند ممکن است وضعیت کلی پوست و سطح رطوبت آن را بهبود ببخشند. آنها همچنین می توانند توده عضلانی خود را بهبود بخشند.

عوارض قرص امینو:

سه مورد از خطرات متداول مکمل آمینو اسید در طولانی مدت که به آن اشاره می شود تهوع ، سردرد و درد است.مکمل های اسید آمینه می توانند بر میزان قند خون شما تأثیر بگذارند. این بدان معنی است که شما باید قبل و بعد از جراحی از آنها اجتناب کنید. بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند از مصرف مکمل هایی که حاوی یک اسید آمینه هستند ، استفاده نکنید.

مکمل های اسید آمینه ممکن است با سایر داروهایی که شما مصرف می کنید ، از جمله دیابت و داروهای تیروئید تداخل داشته باشند. همیشه قبل از مصرف اسیدهای آمینه با پزشک خود مشورت کنید.

نحوه مصرف:

۸عدد قرص قبل از تمرین و ۸ عدد قرص نیم ساعت پس از تمرینبا اب فراوان میل شود..

 آیا قرص امینو را باید جوید؟

جويدن این مکمل باعث خراب شدن ميناي دندان ميشود و بايد قورت بداده شود ؛ به خاطر وجود اصالت کالا هيچ عوارضي برای معده نخواهد بود .

قیمت قرص امینو در داروخانه فردامارکت:

بهتر است در خرید این مکمل حتما به اصل بودن کالا توجه کنید چرا که محصولات تقلبی اسیب های فراوانی به شما وارد میکند.ا ین کالا با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا  و تضمین اصالت در داروخانه معتبر انلاین فردامارکت موجود شده است.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید