قرص-ترانکی وال-تنظیم خواب-فردامارکت

قرص ترانکی وال آرامبخش و تنظیم خواب دینه

قرص ترانکی وال آرام بخش و تنظیم خواب  دینه قرص گیاهی ترانکی وال فردامارکت دارای اثر مسکن و آرام بخش بوده و باعث کاهش اضطراب و تحریک پذیری می گردد، اسپاسم و دردهای با منشا عصبی (به ویژه در کودکان) را تسکین می-دهد. مواد موثره گیاهان به کار رفته در قرص گیاهی ترانکی وال، به […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص ترانکی وال آرام بخش و تنظیم خواب  دینه

قرص گیاهی ترانکی وال فردامارکت دارای اثر مسکن و آرام بخش بوده و باعث کاهش اضطراب و تحریک پذیری می گردد، اسپاسم و دردهای با منشا عصبی (به ویژه در کودکان) را تسکین می-دهد. مواد موثره گیاهان به کار رفته در قرص گیاهی ترانکی وال، به دلیل اثرات آرام بخشی، به تدریج اختلالات خواب ناشی از مشکلات عصبی

از قبیل بیدار شدن های مکرر در طول تنظیم  خواب را بهبود بخشیده و زمان شروع خواب را کوتاه می نماید. قرص گیاهی ترانکی وال با اصلاح کیفیت خواب منجر به ایجاد خوابی ملایم و منظم همراه با شادابی صبحگاهی می گردد. برای این دارو هیچگونه اعتیاد یا وابستگی گزارش نشده است.

مصرف قرص گیاهی ترانکی وال دینه  مانند مسکن های آرام بخش دیگر است و باعث می شود که حد استرس و اضطراب در بدن شما کمتر شود و به  آرامش لازم برسید. همچنین این قرص در افرادی که اسپاسم یا درد های با منشا عصبی دارند کاربرد های زیادی دارد و

همچنین می تواند اختلالات و تنظیم  خواب را برطرف کند. مواد موثره ی گیاهانی که در ساخت این قرص استفاده شده باعث می شود که شخص دریک دوره درمانی آرامش زیادی پیدا کند و همچنین می تواند به تدریج اختلالات خواب از قبیل بیدار شدن های مکرر در طول شب را بهبود بخشیده و زمان شروع خواب را کوتاه نماید .

 برخی از افراد وجود دارند که شروع خواب شان بسیار طولانی است. قرص ترانکی وال برای این افراد موثر است و زمان به خواب رفتن آنها را کوتاه تر خواهد کرد. به طور کلی قرص گیاهی ترانکی وال تاثیر قابل ملاحظه ای بر کیفیت خواب دارد و به ایجاد خوابی  ملایم و منظم همراه با شادابی صبحگاهی می انجامد. برای این دارو هیچگونه اعتیاد و وابستگی گزارش نشده است.

روش مصرف

بزرگسالان جهت درمان بی خوابی و بی نظمی خواب باید یک تا دو قرص یک ساعت قبل از خواب به مدت ۱۵ تا ۳۰ شب مصرف نمایند . بعد از بهبودی کامل می توان مصرف قرص ها را کمتر نمود تا زمانی که دیگر برای خواب نیازی به مصرف قرص نداشته باشید.

 در سایر موارد این قرص باید یک بار قبل از غذا میل شود و حداکثر سه بار در روز استفاده گردد.

تداخلات قرص گیاهی ترانکی وال با دیگر دارو ها

ترانکی وال ممکن است زمانی که با دیگر آرامش بخش ها مصرف می شود اثر تشدید کنندگی بر روی بدن داشته باشد که گاهی فعالیت را برای شخص سخت می کند و همچنین گاهی ممکن است اثرات  ضد انعقادی برخی داروها را را در بدن تشدید نماید.

 عوارض جانبی قرص گیاهی ترانکی وال

به طور کل هنوز خطر و عوارض مشخصی برای قرص گیاهی ترانکی وال در دوز پیشنهاد شده مشاهده نشده است. در موارد نادر ممکن است سردردی کوتاه مدت یا مشکلات گوارشی ایجاد شود که البته کمتر گزارش شده است.

مواردی که نباید در آن از گیاهی ترانکی وال استفاده شود

  • اشخاصی که بیماری های کبدی دارند نباید این قرص را مصرف کنند.

  • در صورت وجود حساسیت به هر یک از اجزای فرآورده، ازمصرف ترانکی وال خود داری کنید.

  • بانوانی که باردار یا شیرده هستند نباید ازقرص گیاهی ترانکی وال استفاده کنند.

شرایط نگهداری

  • قرص گیاهی ترانکی وال را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد دور از نور و رطوبت نگهداری کنید.

  • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید