قرص جوشان انرژی-فردامارکت

قرص جوشان انرژی فیشر فلکسان

قرص جوشان انرژی فیشر فلکسان قرص جوشان انرژی فلکسان  فردامارکت ساخت آلمان از عطرو طعم و کیفیت عالی برخوردار بوده و مصرف آن باعث تامین انرژی و کاهش خستگی شده و توانایی جسمی را در ورزشکاران افزایش می دهد و قدرت تمرکز و عملکرد ذهنی را بهبود می بخشد. قرص جوشان انرژی حاوی آمینه اسید […]
تومان

دسته: برند:
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص جوشان انرژی فیشر فلکسان

قرص جوشان انرژی فلکسان  فردامارکت ساخت آلمان از عطرو طعم و کیفیت عالی برخوردار بوده و مصرف آن باعث تامین انرژی و کاهش خستگی شده و توانایی جسمی را در ورزشکاران افزایش می دهد و قدرت تمرکز و عملکرد ذهنی را بهبود می بخشد.

قرص جوشان انرژی حاوی آمینه اسید تورین و کافئین و ویتامین های گروه BوC:

تورین نوعی اسید آمینه غیر پروتئینی است که محصول نهایی متابولیسم اسید آمینه ال سیستئین و اسید آمینه های اصلی آزاد داخل سلولی در بسیاری از بافت های انسانی و دیگر گونه های حیوانی به شمار می رود. تورین در بسیاری از اعضای بدن مانند مغز، شبکیه، قلب، عضلات اسکلتی و صاف وجود دارد.

اسید آمینه تورین در مواد غذایی نظیر گوشت قرمز، ماهی و لبنیات یافت می شود همچنین به بسیاری از نوشیدنی های انرژی زا اضافه می گردد. به نظر می رسد مصرف این نوع اسید آمینه تا دوز ۳۰۰۰ میلی گرم در روز قابل تحمل باشد.

با وجود اینکه این نوع اسید آمینه جز اسید آمینه های نیمه ضروری طبقه بندی می شود ولی عملکرد مهمی در بدن دارد.

کافئین

کافئین محرک سیستم عصبی و متابولیسم است و برای کاهش خستگی جسمی و جلوگیری و یا درمان خواب آلودگی استفاده شده است، کافئین موجب افزایش هشیاری وبهبود تفکر می شود .

ویتامین های گروه B

قرص جوشان انرژی حاوی ویتامین  B6, B5 , B3 , B2 و B12 می باشد. این دسته از ویتامین ها محلول در آب هستند و نقش مهمی در سوخت و ساز و تجزیه مواد مغذی برای تامین انرژی ایفا می‌کنند. در واقع این ویتامین ها جهت کمک به واکنش های آنزیمی لازم برای متابولیسم چربی، پروتئین و کربوهیدرات دارند.

ویژگی های قرص جوشان انرژی:

۱-تامین انرژی و کاهش خستگی

۲-بهبود عملکرد ذهنی

۳-افزایش قدرت تمرکز در نوجوانان

۴-افزایش توانایی جسمی در ورزشکاران

۵-حفاظت از کلیه سلولها در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزد به علت خاصیت آنتی اکسیدانی

۶-با طعم مطلوب چندمیوه

نحوه استفاده قرص جوشان انرژی فیشر فلکسان:

بزرگسالان روزانه ۱ عدد قرص در یک لیوان آب حل و میل شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید