قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم اکسیر ۱۰ عدد

قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم اکسیر ۱۰ عدد

قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم اکسیر ۱۰ عدد قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم اکسیر ۱۰ عدد : با در نظر گرفتن این که کلسیم برای بدن تمامی انسان ها ضروری می باشد ، ما انسان ها باید در طول زندگی خود از قرص کلسیم استفاده کنیم . مصرف قرص های کلسیم مانند سایر […]
تومان 13000

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

 فواید قرص کلسیم

قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم اکسیر ۱۰ عدد

قرص جوشان کلسیم ۵۰۰ میلی گرم اکسیر ۱۰ عدد : با در نظر گرفتن این که کلسیم برای بدن تمامی انسان ها ضروری می باشد ، ما انسان ها باید در طول زندگی خود از قرص کلسیم استفاده کنیم . مصرف قرص های کلسیم مانند سایر قرص ها و دارو ها قوانینی دارد . این که شما چه زمانی این قرص را مصرف کنید ، این که به چه میزان در طول روز از این قرص استفاده کنید و… همه این ها می توانند روی سلامت شما تاثیر گذار باشد .

اگر قصد خرید قرص کلسیم را دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی فردامارکت مراجعه کنید . برخی از داروها هستند که به دلیل راحتی مصرف به صورت قرص هایی در آب حل می شوند . این قرص ها قرص جوشان نامیده می شوند . قرص های جوشان می توانند تاثیرگذاری بیشتری به نسب قرص های معمولی داشته باشند چرا که راحت تر جذب بدن می باشند و مانند یک نوشیدنی عمل می کنند . افرادی که به سختی قرص مصرف می کنند ، می توانند از قرص جوشان برای مصرف روزانه استفاده کنند .نمونه ای از این قرص های جوشان ، قرص جوشان کلسیم می باشد که مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته است .

قرص جوشان کلسیم

قرص های جوشان کلسیم همان طور که گفتیم به راحتی جذب بدن می شوند و هیچ گونه مشکلی برای معده به وجود نمی آورند و فرد را دچار یبوست نمی کنند . کلسیم به عنوان یکی از مهم ترین مواد معدنی در بدن شناخته می شود ، به همین دلیل استفاده روزانه آن به همه توصیه می شود .

کلسیم نقش بسیار مهمی روی استحکام و مقاومت بیشتر استخوان ها و دندان ها دارد و می توانند سلامت آن ها را به خوبی تضمین کند . اگر استخوان های شما در هنگام راه رفتن صدا می دهد و یا این که دندان هایتان رشد خوبی ندارد و مدام میشکند و آسیب می بیند ، تنها چیزی که می تواند برای بهبود آن ها تاثیر گذار باشد ، مصرف کلسیم است . اگر نمی توانید از قرص کلسیم استفاده کنید ، مصرف قرص جوشان کلسیم را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم .

قرص های جوشان کلسیم دارای ویژگی هایی هستند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم :

  • باعث حفظ و استحکام استخوان ها و دندان ها
  • تقویت استخوان ها و دندان ها
  • رشد بهتر استخوان ها
  • جلوگیری از پوکی استخوان
  • کم شدن رسوب کلسیم

عوارض قرص جوشان کلسیم

تمام داروهایی که شما به صورت خودسرانه مصرف می کنید و یا این که بدون تجویز پزشک می باشد ، طبیعتا برای شما عوارض را در پی خواهد داشت . یکی از مهم ترین عوارضی که می توانیم به آن اشاره کنیم ؛ مشکلات گوارشی می باشد . ولی توجه داشته باشید که به هیچ وجه به صورت خودسر از این قرص های جوشان مصرف نکیند .

بهترین زمان مصرف قرص جوشان کلسیم

اگر می خواهید تاثیرگذاری ، قرص جوشان کلسیم را در بدن خود مشاهده کنید و یا هر دارویی که مصرف می کنید ، بهتر است آن را در یک زمان معین و به مدت نیازتان مصرف کنید . قرص های جوشان کلسیم بهتر است در صبح به صورت ناشتا مصرف شود . البته توجه داشته باشید که هنگامی که احساس کردید که کلسیم بدن شما کم شده و استخوان های شما صدا می دهد در هنگام فعالیت های روزانه ، می توانید از قرص جوشان کلسیم استفاده کنید که عوارض زیادی را ندارد و به عنوان یک نوشیدنی عمل می کند .

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید