ویتامین ث-فردامارکت

قرص جویدنی ویتامین ث ۲۵۰ میلی گرم پرتقالی ۳۰ عددی حکیم

قرص جویدنی ویتامین ث ۲۵۰ میلی گرم پرتقالی ۳۰ عددی حکیم قرص جویدنی ویتامین C فردامارکت ، یک ويتامين محلول در آب ضروري براي سنتز و نگهداري كلاژن و مواد داخل سلولي بافت هاي بدن، عروق خوني، غضروف، استخوان ها، دندان ها، پوست و تاندون ها مي باشد. این ویتامین براي ترميم زخم و مقاومت […]
تومان 24500
موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص جویدنی ویتامین ث ۲۵۰ میلی گرم پرتقالی ۳۰ عددی حکیم

قرص جویدنی ویتامین C فردامارکت ، یک ويتامين محلول در آب ضروري براي سنتز و نگهداري كلاژن و مواد داخل سلولي بافت هاي بدن، عروق خوني، غضروف، استخوان ها، دندان ها، پوست و تاندون ها مي باشد. این ویتامین براي ترميم زخم و مقاومت در برابر عفونت ضروری می باشد.

پآنتي اكسيداني قوي و عامل احيا كننده اساسي براي بسياري از فعاليت هاي آنزيمي سلول مي باشد. از آن جايي كه بدن انسان قادر به سنتز ويتامين ث نمي باشد، بنابراين بايد آن را به صورت روزانه و از منابع خارج از بدن تامين نمايد. قرص ویتامین ث جویدنی ۲۵۰ حکیم در پيشگيري و درمان اسكوروی،

به عنوان آنتي اكسيدان در فرمولاسيون فرآورده هاي دارويي و صنايع غذايي، در فقر آهن به منظور افزايش جذب گوارشي آهن و نيز براي اسيدي كردن ادرار بكار مي رود.

ویتامین ث، یک ویتامین محلول در آب ضروری برای سنتز و نگهداری کلاژن و مواد داخل سلولی بافت های بدن، عروق خونی، غضروف، استخوان ها، دندان ها، پوست و تاندون ها می باشد. برای ترمیم زخم و مقاومت در برابر عفونت لازم است. آنتی اکسیدانی قوی و عامل احیا کننده اساسی برای بسیاری از فعالیت های آنزیمی سلول و فرآیند های نقل و انتقال الکترون می باشد.

در متابولیسم کربوهیدرات ها، تبدیل اسید فولیک به اسید فولینیک، متابولیسم فنیل آلانین و تیروزین و در حفظ یکپارچگی عروق نقش مهمی ایفا می کند. از آن جایی که بدن انسان قادر به سنتز ویتامین C نمی باشد، بنابراین باید آن را به صورت روزانه و از منابع خارج از بدن تامین نماید. قرص ویتامین ث جویدنی حکیم  یک مکمل مناسب جهت تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است.

اسید اسکوربیک به راحتی از دستگاه گوارش جذب می شود و به طور وسیعی در بافت های بدن توزیع می گردد. غلظت خونی اسید آسکوربیک با افزایش دوز دارو افزایش می یابد و هنگامی که مقادیر دریافت روزانه به ۹۰ تا ۱۵۰ میلی گرم برسد، غلظت خونی دارو به سطح ثابت می رسد.

ذخیره این ویتامین در یک فرد سالم حدود ۵/۱ گرم است و میزان این ذخیره درصورتی که دریافت روزانه این ویتامین به ۲۰۰ میلی گرم برسد، افزایش می یابد. غلظت ویتامین C در لکوسیت ها و پلاکت ها از غلظت آن در پلاسما و اریتروسیت ها بیشتر است.

اسید آسکوربیک به صورت برگشت پذیر به دهیدروآسکوربیک اسید متابولیزه می گردد. مقداری از این ویتامین نیز به ماده غیر فعال آسکوربات ۲-سولفات و همچنین اسید اگزالیک تبدیل می گردد که از راه ادرار دفع می شوند. مقادیری از اسید اسکوربیک که مازاد نیاز بدن است، دست نخورده از راه ادرار دفع می گردد.

این مساله هنگامی اتفاق می افتد، که میزان دریافت روزانه دارو از ۲۰۰ میلی گرم بیشتر باشد. این ویتامین از جفت عبور می کند و در شیر نیز ترشح می شود. ویتامین C توسط همودیالیز از بدن خارج می گردد.

قرص ویتامین ث جویدنی اسوه ۲۵۰ در پیشگیری و درمان اسکوروی، به عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده های دارویی و صنایع غذایی، همراه با دفروکسامین در درمان تالاسمی (به منظور افزایش خاصیت شلات کننده دفروکسامین) در فقر آهن به منظور افزایش جذب گوارشی آهن،

مت هموگلوبینمی و نیز برای اسیدی کردن ادرار بکار می رود. اگر چه باید مطالعات بیشتر برای اثبات این ادعا صورت گیرد اما گفته می شود ویتامین ث در بهبود آلزایمر، آترواسکلروز، سرطان، سرماخوردگی، ترومبوسیتوپنی، پره اکلامپسی، بهبود زخم و آسمدر نیز موثر است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید