قرص درمان زود انزالی

قرص درمان زود انزالی

قرص درمان زود انزالی: اگر به دنبال درمان قطعی زود انزالی شدید هستید و به فکر خرید اسپری تاخیری و حتی به فکر درمان قطعی زود انزالی با عمل جراحی هستید، قرص درمان زود انزالی یکی از بهترین راهکار هایی است که به شما پیشنهاد می شود.

 • قرص پاروکستین برای زود انزالی
 • نحوه مصرف قرص فلوکستین برای درمان زود انزالی
 • درمان قطعی زود انزالی شدید
 • آمپول درمان زود انزالی

یکی از راههای رفع زود انزالی، قرص درمان زود انزالی است. این قرص ها انواع مختلفی دارند که می توانید بررسی و خرید کنید.

موضوع این مطلب در سایت فردا مارکت درمورد قرص درمان زودانزالی است. در این مطلب در مورد خرید قرص درمان زود انزالی، درمان انزال زودرس با داروی گیاهی، درمان قطعی زود انزالی شدید، قرص پاروکستین برای درمان زود انزالی، و قرص درمان زودانزالی ترادامیکس توضیح می دهیم.

خرید قرص درمان زود انزالی

سایت فردامارکت خرید قرص درمان زود انزالی را به صورت اینترنتی امکان پذیر کرده است. شما می توانید با مراجعه به ابتدای صفحه جاری و مشاهده محصولات و همچنین قیمت قرص درمان زود انزالی محصول مورد نظر خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

درمان انزال زودرس با داروی گیاهی

یکی از راه های درمان انزال زودرس با داروی گیاهی می باشد که از گیاهان موجود در طبیعت استفاده می شود اما بسیاری از قرص های گیاهی نیز برای درمان این مشکل استفاده می شوند که عوارض کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارند.

درمان قطعی زود انزالی شدید

درمان قطعی زود انزالی شدید با استفاده از قرص ها و دیگر داروها امکان پذیر است اما باید به این نکته توجه داشت که مصرف مداوم برخی از این داروها باعث اعتیاد می شود و حتما باید زیرنظر پزشک مصرف شوند.

قرص پاروکستین برای درمان زود انزالی

داروی پاروکستین برای درمان افسردگی استفاده می شود اما برای درمان انزال زودرس نیز مورد استفاده قرار می گیرد.پاروکستین یک داروی آرامبخش است و باعث بالا رفتن آرامش در فرد می شود. پس از مصرف در 3الی 6ماه اگر در درمان زودانزالی فرد موثر نبود و یا عوارض جانبی زیادی روی فرد گذاشت باید به پزشک مراجعه کرده و داروی دیگری را استفاده نماید.

قرص درمان زودانزالی ترادامیکس

قرص ترادامیکس ترادا فارما دارای عصاره خشک جلبک اکلونیا بیسیکلیس ،عصاره گیاه تریبولوس ترستریس شامل ۹۰% ساپونین و بایوویس می باشد که این سه ماده دارای اثر فوق العاده ای می باشد. این قرص باعث افزایش عملکرد و میل جنسی آقایان شده و نشاط و هیجان جنسی را افزایش می دهد.

قرص کلومیپرامین 25 برای زود انزالی

این دارو ، یکی از داروهای ضد افسردگی می باشد . طی تحقیقاتی که پزشکان و دانشمندان انجام دادند ، مشخص شد که قرص کلومیپرامین 25 برای زود انزالی موثر می باشد . این دارو هم مانند بسیاری از قرص های شیمیایی دارای عوارض جانبی می باشد . که ممکن است مصرف آن شما را به سرگیجه ، خشکی دهان ، تاری دید و … منجر کند . مصرف این دارو به افزایش ارضای جنسی زن و مرد کمک خواهد کرد .

این دارو در مقایسه با سایر داروهایی که برای زود انزالی می باشد ، توانسته خود را خوب نشان دهد و با افزایش زمان انزال همراه است . با توجه به این که ارضای جنسی با قرص کلومیپرامین 25 بسیار بالا می باشد ، اما به مراتب عوارض جانبی آن نیز بیشتر و بیشتر می شود .

قرص ترامادول برای درمان زود انزالی

همان طور که گفته شد یکی از بزرگ ترین مشکلات جنسی که در بین اکثر مردان رایج است ، زود انزالی می باشد . شاید تا به حال و با خواندن این مطلب با راه های زیادی جهت درمان زود انزالی آشنا شده باشید ، یکی دیگر از راه هایی که می توانید به آن روی بیاورید ، استفاده از قرض های ترامادول می باشد . این قرص ها هم مانند سایر قرص هایی که در این مطلب به شما عزیزان پیشنهاد کردیم باید طبق دستور پزشک معالج شما تجویز و استفاده شود در غیر این صورت ممکن است برای شکا عوارضی را به دنبال داشته باشد .

به دلیل این که قرص ترامادول پس از مدتی دچار اعتیاد در فرد مصرف کننده می شود ، باید با دستور پزشک استفاده شود و همچنین به دستور پزشک قطع شود . پس یکی از روش هایی که می تواند به درمان زود انزالی شما کمک کند ، استفاده از قرص های ترامادل طبق دستور پزشک می باشد . این قرص نوعی مسکن می باشد ، که به صورت یک مخدر عمل می کند و با مکانیزمی که دارد می تواند انزال را به تاخیر بیندازد .

اگر شما عزیزان به قرص ترامادول را به صورت کاملا کنترل شده استفاده کنید و بتوانید انزال را با تاخیر روبه رو کنید ، می توانید یک رابطه جنسی راضایت مند با همسر خود داشته باشید . اما مراقب باشید ، مصرف بیش از اندازه این قرص به اعتیاد شما منجر نشود . بهتر است به این نکته توه داشته باشید ، هنوز قرص های ترامادول به عنوان یک قرص اصلی برای درمان زود انزالی مورد تایید قطعی قرار نگرفته است ، ولی می تواند این مشکل را تا حدود زیادی برطرف کند و بیشتر شبیه به یک مخدر عمل می کند .

با توجه به این که قرص ترامادول برای مدت زمان کوتاهی می تواند روی فرد تاثیر گذار باشد ، پس نمی توانیم آن را به عنوان یک درمان قطعی پیشنهاد کنیم ، اما می توانیم برای مدتی از آن استفاده کنیم تا مشکلمان برطرف شود . اگر می خواهید با دوز خیلی کم از این قرص استفاده کنید ، بهتر است با 25 میلی گرم آن را مصرف کنید که به شما کمک خواهد کرد . به شما عزیزان توصیه می کنیم از مصرف خودسرانه این قرص و سایر قرص های پیشنهادی پرهیز کنید .

انواع قرص برای درمان زود انزالی:

 • قرص پاروکستین برای زود انزالی
 • قرص ترادامیکس برای زود انزالی
 • قرص سیالیس برای زود انزالی
 • قرص سینوریکس آر ایکس برای زود انزالی
 • قرص فلوکستین برای زود انزالی
 • قرص کلومیپرامین برای زود انزالی
 • قرص داپوکستین برای زود انزالی
 • قرص ترامادول برای زود انزالی
اطلاعات بیشتر ...

مشاهده همه 1 نتیجه