قرص-درمان هموروئید و واریس-ونوگل-فردامارکت

قرص درمان هیموروئید و واریس ونوگل ۳۰عددی

قرص درمان هیموروئید و واریس ونوگل ۳۰عددی قرص ونوگل  فردامارکت در درمان کمکی واریس سطحی وریدی، ادم پاها،‌ برطرف کننده درد و احساس سنگینی ناشی از نارسایی مزمن وریدی (‌واریس) و درمان کمکی هموروئید و فلبیت موثر است. واریس یا گشاد شدن سیاهرگ ها، شایعترین بیماری عروقی انسان است که حدود ۲۰-۱۰ درصد جمعیت را […]
تومان 0

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص درمان هیموروئید و واریس ونوگل ۳۰عددی

قرص ونوگل  فردامارکت در درمان کمکی واریس سطحی وریدی، ادم پاها،‌ برطرف کننده درد و احساس سنگینی ناشی از نارسایی مزمن وریدی (‌واریس) و درمان کمکی هموروئید و فلبیت موثر است.

واریس یا گشاد شدن سیاهرگ ها، شایعترین بیماری عروقی انسان است که حدود ۲۰-۱۰ درصد جمعیت را مبتلا می کند. علت زمینه ای، افزایش فشار سیاهرگی است که ناشی از ایستادن های طولانی، بارداری، ضربه و یا بیماری کبدی می باشد.

به علت نارسایی دریچه های موجود در جدار سیاهرگ ها بازگشت خون وریدی از عروق به سمت قلب دچار نارسایی شده و پر خونی وریدها را سبب می شود. امروزه از دانه های گیاه شاه بلوط هندی به طور گسترده به عنوان درمان حمایتی در حفظ عملکرد وغشاء دیواره وریدها و بهبود جریان خون در نارسایی مزمن وریدی استفاده می شود.

مطالعات علمی اثر سودمند استفاده از عصاره دانه های این گیاه را در درمان علائم نارسائی مزمن وریدی مثل احساس سنگینی و دردهای پاها، التهاب و ورم پا، التهاب عضلات صاف متعاقب جراحی و صدمات رگ به رگ شدن،

کوفتگی و درد اثبات کرده اند.
آئسین موجود در عصاره شاه بلوط هندی با آزاد کردن پروستاگلاندین F۲a تونیسیته وریدها را افزایش داده، نفوذپذیری عروق را نسبت به پروتئین های با وزن مولکولی پایین، الکترولیت ها و آب به درون فضاهای بین بافتی کاهش می دهد و آدم همراه با التهاب را بهبود می بخشد این عصاره آنزیمهای لیزوزمی را مهار نموده

و باعث کاهش تخریب غشاء و دیواره وریدهای می شود. در یک مطالعه دوسوکور راندم در عرض ۴ هفته بر روی ۴۰ بیمار که به علت نارسایی مزمن وریدی دچار ورم پاها بودند. اثر ضد التهاب و بر طرف شدن درد ساق پاها با تجویز عصاره شاه بلوط هندی به اثبات رسیده است.
در مطالعه ای بر روی ۲۴۰ بیمار، در طی دو هفته، مصرف ۵۰ میلی گرم دو بار در روز از عصاره شاه بلوط هندی در مقایسه با پلاسبو و مکانیسم های فشاری مانند بانداژ و یا جوراب واریس، نتایج درمانی بهتری حاصل گردید.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید