قرص سیستین ب۶ زینک رازک حراج!

قرص سیستین B6 زینک رازک

نوع محصول :قرص تعداد در بسته :۶۰ عدد جنسیت مصرف :عمومی گروه :مکمل پوست مو و ناخن نوع محفظه :جعبه مقوایی کشور سازنده: ایران شرکت سازنده: لابراتور رازک
88000تومان 3%
تومان 85000

1 در انبار

موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”قرص سیستین ب ۶ چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:” برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:” بهترین زمان خوردن قرص سیستین ب۶؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”عوارض قرص زینک رازک چیست؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای این موضوع حتما مطلب را تا انتها مطالعه کنید.”}}]}
{
“@context”: “http://schema.org”,
“@type”: “Book”,
“name”: “فردامارکت”,
“review”: {
“@type”: “Review”,
“author”: “حمید اسماعیلی”,
“datePublished”: “12-12-2019”,
“description”: “خرید قرص سیستین B6 زینک رازک:✅ خرید قرص سیستین ب۶ برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن از داروخانه اینترنتی فردامارکت”,
“reviewRating”: {
“@type”: “Rating”,
“bestRating”: “5”,
“ratingValue”: “5”,
“worstRating”: “1”
}
}
}

مولتی ویتامین مینرال

قرص سیستین B6 زینک رازک

خرید قرص سیستین B6 زینک رازک: مولتی ویتامین مو، علاوه بر اینکه می تواند روی رشد و جلوگیری از ریزش مو تاثیر داشته باشد، تاثیر بسیار زیادی روی تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد داشت. اگر می خواهید سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید و به رشد موهای خود کمک کنید، می توانید از بهترین مولتی ویتامین ها در طول روز استفاده کنید. در این مطلب از سایت فردامارکت می خواهیم درمورد قرص سیستین ب ۶ چیست؟ قرص سیستین ب ۶ برای ریزش مو، قرص سیستین b6 قیمت و بهترین زمان مصرف قرص سیستین b6 زینک رازک و عوارض آن برای شما عزیزان توضیح دهیم.

مصرف قرص سیستین B6 زینک رازک، برای خانم ها و آقایان جهت رشد و سلامت از مو بسیار ضروری است. همان طور که می دانید کمبود برخی از ویتامین ها در بدن منجر به ریزش مو و کاهش ایمنی بدن می شود. اگر می خواهید به سلامت مو و پوست خود کمک کنید و برایتان اهمیت دارد، می توانید از کپسول سیستین B6 زینک رازک در طول روز استفاده کنید. مصرف این قرص در بهترین زمان از طول روز می تواند در تقویت سیستم ایمنی شما نیز نقش بسزایی داشته باشد.

قرص سیستین ب ۶ چیست؟

این مولتی ویتامین دارای ویتامین هایی از جمله ال سیستین، ویتامین B6، آرژنین و روی می باشد. هر یک از این مواد معدنی می توانند در قسمتی از بدن شما نقش داشته باشند. اگر می خواهید به سیستم ایمنی بدن خود کمک کنید به شما پیشنهاد می کنیم مصرف این قرص را به دستور پزشک استفاده کنید. توجه داشته باشید که بهترین زمان برای مصرف قرص سیستین، خود تاثیر بسیار زیادی روی اثرگذاری آن خواهد داشت.

قرص سیستین B6 زینک رازک؛ برای خانم هایی که موهای ضعیف و شکننده دارند و به مرور زمان موهای آن ها آسیب می بیند و ناخن های خشک و شکننده ای دارند و همیشه از شکسته شدن ناخن های خود رنج می برند بسیار مناسب می باشد. مصرف قرص سیستین بی ۶ می تواند در جلوگیری از ریزش موی شما و آسیب پذیری موهایتان نقش مهمی داشته باشد.

وجود ال سیستین در این قرص، می تواند به تقویت مو و ناخن و پوست شما کمک کند. این قرص می تواند سلول های شما را تحریک کند و گردش خون را افزایش می دهد. این موارد از جمله تاثیرگذارترین نکاتی است که برای رشد و جلوگیری از ریزش مو، اهمیت دارد.

بهترین زمان خوردن قرص سیستین ب۶

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند روی تاثیرگذاری این قرص اثر داشته باشد، چگونگی و نحوه مصرف آن می باشد. اگر شما بتوانید بهترین زمان را برای مصرف اسنتخاب کنید می توانید شاهد تاثیرات فوق العاده این قرص باشید. با توجه به اینکه سیستین B6 به عنوان یک مولتی ویتامین هست، خانم هاب باردار می توانند به دستور پزشک از آن استفاده کنند. بهترین زمان مصرف این قرص اول صبح می باشد یعنی زمانی که بدن شما به انرژی برای فعالیت نیاز دارد.

ویژگی های قرص سیستین B6 زینک رازک:

  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • تامین کننده ویتامین های ب، زینک و روی
  • جلوگیری از ریزش مو
  • تقویت کننده و بهبود پوست، مو و ناخن
  • جلوگیری از شکنندگی مو و ناخن

عوارض قرص زینک رازک

با توجه  به اینکه این قرص، به عنوان غذای کامل برای مو و پوست می باشد و یک مولتی ویتامین قوی است. مصرف بیش از اندازه و خودسرانه آن می تواند برای شما عوارض جانبی در پی داشته باشد. شما می توانید با مصرف صحیح از این عوارض جلوگیری کنید. مصرف زینک رازک برای مو، پوست و ناخن توصیه می شود و می تواند مقاومت آن ها را افزایش دهد. در صورت مصرف خودسرانه شما دچار حساسیت خواهید شد.

بیماران قلبی، تنفسی، کلیوی، دیابتی و خانم های باردار و مادرانی که شیر می دهند باید از قرص را طبق دستور پزشک معالج خود مصرف کنند تا بتوانند شاهد تاثیرگذاری های آن باشند. خارش پوست، کهیر، متورم شدن لب، دهان، زبان و مشکلات تنفسی از جمله عوارضی است که در صورت مصرف بیش از اندازه زینک رازک برای فرد مصرف کننده پیش خواهد آمد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید