قرص سیستین ب6 + زینک-فردامارکت

قرص سیستین ب۶ + زینک آمریکایی بایو فرمولا ۶۰ عددی

قرص سیستین ب۶ + زینک آمریکایی بایو فرمولا ۶۰ عددی قرص سیستین B6 زینک رازک  فردامارکت از ترکیب ال-سیستین ، ویتامین B6 ، آرژنین و روی تشکیل شده است. این مکمل موجب رشد مو در آقایان و بانوان می‌شود. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید […]
تومان 163500

در انبار موجود نمی باشد


موجود در انبار فردا مارکت
7روز هفته 24ساعته
تضمین اصالت کالا
تحویل سریع

توضیحات

قرص سیستین ب۶ + زینک آمریکایی بایو فرمولا ۶۰ عددی

قرص سیستین B6 زینک رازک  فردامارکت از ترکیب ال-سیستین ، ویتامین B6 ، آرژنین و روی تشکیل شده است.

این مکمل موجب رشد مو در آقایان و بانوان می‌شود. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید است.

بکار گیری آمینواسید ال – سیستین، ویتامین B6، اسیدآمینه آرژنین و زینک در کنار هم باعث تقویت و تسریع رشد موها می‌شود. این ترکیبات با مکانیسم هم‌افزایی‌های (سینرژیک) عملکرد یکدیگر را تکمیل و تسریع می‌کنند.

ال – سیستین آمینواسید مهمی است که در سنتز کراتین مو و ناخن شرکت می‌کند. ال – سیستین تکثیر و تزاید سلول‌های کراتین را تسریع کرده و تأثیر مطلوب و مثبتی بر روی رشد مو و ناخن‌ها دارد.

تأثیر افزایش سطح ال- سیستین در رژیم غذایی پس از ۴ تا ۶ هفته به‌ویژه بر روی موها مشخص خواهد شد.

ویتامین B6 بکار رفته در این مکمل یکی از ویتامین‌های مفید برای پوست و مو است. ویتامین ب ۶ با افزایش سنتز هموگلوبین خون‌رسانی فولیکول‌های مو را بهبود بخشیده

و از این طریق اکسیژن و مواد غذایی بیشتری در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این ویتامینعلاوه بر موارد فوق با رفع مشکلات پوستی مانند درماتیت نیز از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

شایان‌ذکر است که ویتامین ب ۶ برای استفاده از ال – سیستین در بدن ضروری است و به ال- سیستین اجازه می‌دهد در سنتز کراتین شرکت کند. تحقیقات نشان داده است تعادل بین ال- سیستین و

ویتامین B6 در بدن برای سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت است زیرا کمبود ویتامین ب ۶ مشارکت ال – سیستین در سنتز کراتین را مختل می‌کند.

آرژنین آمینواسید دیگری است که در ترکیب سیستین B6 آمریکایی گنجانده‌شده است و

در غلظت‌های بالا در فولیکول‌های فعال مو یافت می‌شود. آرژنین باعث بهبود خون‌رسانی به فولیکول‌های مو شده و یک عملکرد تکمیلی و سینرژیک با ال – سیستین دارد.

زینک یا روی یکی از ریزمغذی‌های ضروری است که برای حفظ سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت است. بعلاوه روی یکی از ترکیبات ضروری برای تشکیل کراتین است و فعالیت آنزیمی که باعث ریزش مو می‌شود

را مهار می‌کند. زینک همچنین با محافظت از سلول‌ها در مقابل استرس اکسیداتیو به حفظ سلامت موها و ناخن‌ها کمک کرده و مانع ریزش مو می‌گردد.

سیستین ب ۶آمریکایی با داشتن ترکیبات فوق با عملکرد سینرژیک یکی از بهترین مکمل‌ها برای تغذیه پوست و مو و رفع مشکل ریزش مو در افراد با کمترین عوارض جانبی است.

 

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید